Strona 1 z 1

Miłe wspomnienia związane z budową

: 05 lut 2020, 12:49
autor: rucinski
Hej, czy są jakieś miłe akcenty, które wam się kojarzą z budową? Coś, co was miło zaskoczyło? Chętnie się dowiem, bo jestem osobą zorientowaną i ciekawią mnie wasze doświadczenia.

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

: 05 lut 2020, 14:42
autor: Michał74
Mnie wszyscy straszyli budową domu, że to będzie dla mnie najgorszy okres w życiu itd. i obawiałem sie tego wszystkiego. Ale okazało się, że wszystko zależy jak do tego wszystkiego się podejdzie. My od początku postawiliśmy na współpracę z profesjonalistami. Adaptację projektu zrobiła nam firma Inżynieris z Kalisza (działają na ternie całej Polski) - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Im także powierzyliśmy funkcję kierownika budowy i budowa okazała się cała, całkiem przyjemna i bezproblemowa, bo wszystkim sie zajęli. Przypilnowali ekipy budowlane, zrobili kosztorys, pomogli w zakupie materiałów, zadbali o formalności. Dzięki temu nasz budowa była zupełnie bezproblemowa.

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

: 26 lut 2020, 13:51
autor: bob
Nie wszystkie były miłe, to fakt, ale zdecydowanie kilka się takich znajdzie. Na pewno mile mnie zaskoczyła wycena okien. Ale ja nie o tym. Właściwie to tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal poczytasz więcej takich historii. Bo ludzie na grupach MG Projekt dzielą się swoimi opiniami.

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

: 27 lut 2020, 8:32
autor: brukselka
Jestem na tej grupie dotyczącej projektu Oszust. Bardzo fajnie się ich używa, nie ma problemów z żadną administracją, posty przechodzą, a sobie i pożartować czasem można. Naprawdę fajna opcja na rozmowę w sieci,

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

: 27 lut 2021, 9:57
autor: layne
My bardzo mile wspominamy firmę, która wykonała nam kompletny kosztorys ogólnobudowlany. Wykonała go firma Edwarda Anyczkowskiego – Kosztorysy https://www.kosztorysy-szczecin.com.pl/ ... obudowlane w Szczecinie. To rzetelny fachowiec, wykonał kawał dobrej roboty, zlecenie wykonał kompleksowo, terminowo i w bardzo dobrej cenie. Jest oferta jest szeroka, zdecydowanie go polecam.