Miłe wspomnienia związane z budową

Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Miłe wspomnienia związane z budową

Post autor: rucinski »

Hej, czy są jakieś miłe akcenty, które wam się kojarzą z budową? Coś, co was miło zaskoczyło? Chętnie się dowiem, bo jestem osobą zorientowaną i ciekawią mnie wasze doświadczenia.

bieżnia schody
Awatar użytkownika
Michał74
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:06

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

Post autor: Michał74 »

Mnie wszyscy straszyli budową domu, że to będzie dla mnie najgorszy okres w życiu itd. i obawiałem sie tego wszystkiego. Ale okazało się, że wszystko zależy jak do tego wszystkiego się podejdzie. My od początku postawiliśmy na współpracę z profesjonalistami. Adaptację projektu zrobiła nam firma Inżynieris z Kalisza (działają na ternie całej Polski) - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Im także powierzyliśmy funkcję kierownika budowy i budowa okazała się cała, całkiem przyjemna i bezproblemowa, bo wszystkim sie zajęli. Przypilnowali ekipy budowlane, zrobili kosztorys, pomogli w zakupie materiałów, zadbali o formalności. Dzięki temu nasz budowa była zupełnie bezproblemowa.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

Post autor: bob »

Nie wszystkie były miłe, to fakt, ale zdecydowanie kilka się takich znajdzie. Na pewno mile mnie zaskoczyła wycena okien. Ale ja nie o tym. Właściwie to tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal poczytasz więcej takich historii. Bo ludzie na grupach MG Projekt dzielą się swoimi opiniami.
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

Post autor: brukselka »

Jestem na tej grupie dotyczącej projektu Oszust. Bardzo fajnie się ich używa, nie ma problemów z żadną administracją, posty przechodzą, a sobie i pożartować czasem można. Naprawdę fajna opcja na rozmowę w sieci,
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Miłe wspomnienia związane z budową

Post autor: layne »

My bardzo mile wspominamy firmę, która wykonała nam kompletny kosztorys ogólnobudowlany. Wykonała go firma Edwarda Anyczkowskiego – Kosztorysy https://www.kosztorysy-szczecin.com.pl/ ... obudowlane w Szczecinie. To rzetelny fachowiec, wykonał kawał dobrej roboty, zlecenie wykonał kompleksowo, terminowo i w bardzo dobrej cenie. Jest oferta jest szeroka, zdecydowanie go polecam.
ODPOWIEDZ