Strona 1 z 1

Apteki internetowe?

: 25 sty 2020, 17:55
autor: Gszegosz99
Zastanawiam się nad tym, czy warto przestawić się na zakupy w aptekach internetowych. W sumie i tak na co dzień większość rzeczy kupujemy przez internet, więc myślę, że to faktycznie mogłoby być dobrym pomysłem. Na przykładzie takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ dobrze widać, że to powinno się bardzo opłacić. Co o tym myślicie?

Re: Apteki internetowe?

: 27 sty 2020, 11:32
autor: bob
Hej, jeśli o mnie chodzi, to Apteka Pod Gryfem (link) ma całkiem dużo wyposażenia. Od standardowych tabletek na bóle głowy, mniej znane środki, jak na przykład Demoxoft na nużycę. Słyszeliście o tej chorobie? Bierze się z aktywności nużeńców i niestety bardzo szybko się rozpowszechnia. Zwłaszcza u osób z obniżoną odpornością czy na przykład osób z zapaleniami skóry.

Re: Apteki internetowe?

: 29 sty 2020, 9:05
autor: Kaja
Nigdy nie korzystałam z aptek internetowych i jakoś nie czuje potrzeby by to robić.

Re: Apteki internetowe?

: 30 sty 2020, 21:03
autor: melodia67
Myślę, że warto stworzyć sobie domową apteczkę z potrzebnymi lekami na różne ewentualności. Na przykład dobrze mieć coś takiego jak octenisept na rany. Nigdy nie wiemy kiedy nam się coś przytafi a z doświadczenia wiem, że w ostatniej chwili brakuje zwykle plastrów i innych rzeczy do opatrzenia rany. Rany można podzielić na otarcia, zadrapania naskórka, rany powierzchowne i głębokie. Lek ten działa na różne rany. Myślę, że warto dowiedzieć się na jego temat więcej. Oczywiście u każdego może się sprawdzić coś innego, dlatego warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat.

Re: Apteki internetowe?

: 31 sty 2020, 1:00
autor: Sammy
Niestety uzaleznic mozna sie w dzisiejszych czasach od wielu rzeczy - a także od leków ..Bywa i tak że uzależnienia nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox ? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać na leczenie lekomanii