Strona 1 z 1

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

: 19 cze 2020, 23:35
autor: monka
Sylwester w górach? Świetny pomysł! W ubiegłym roku spędziłam go w okolicach Zakopanego https://www.sylwesterwgorach.eu/ Bardzo ładne miejsce w szczególności zimą, wspaniałe atrakcje dzień przed Sylwestrem no i świetna zabawa do białego rana! Nie żałuję tego wyjazdu, nie można się nudzić! Osobiście polecam taki wypad w góry. Najlepiej większą grupą.

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

: 07 wrz 2020, 8:33
autor: monia
My spędziliśmy w domku w górach i to był nasz najlepszy Sylwester. Ogólnie uwielbiamy jeździć właśnie do domków wypoczynkowych na Zielonym Wzgórzu w Zawozie (Bieszczady) https://www.domkiwzawozie.pl/nasza-oferta. Tam jest przepięknie, domki są zlokalizowane wśród natury, jest z nich przepiękny widok, jest spokojnie, ceny mają w porządku. Niedawno pojechaliśmy tam na tydzień i też nam się bardzo podobało, polecam serdecznie.

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

: 07 wrz 2020, 8:54
autor: fAsToSoWsKi
Zobaczymy jak się rozwiąże sytuacja z wirusem, ale chciałbym bardzo pojechać w góry. Ciekawe czy mi to się uda....

___
filmownie dronem

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

: 10 wrz 2020, 14:05
autor: tert
Zdecydowanie w górach. Myślę, że to opcja warta rozpatrzenia, my w zeszłym roku byliśmy na sylwestrze w hotelu Eco Tatry, a ostatnio spędziliśmy tam cudowny urlop. Mają tam fajne pakiety, zarówno pod względem cenowym, jak również ze względu na atrakcje w nich zawarte i tu polecam mój ulubiony pakiet "Termalny wypoczynek" https://www.ecotatry-hotel.pl/oferta-wy ... -w-gorach/. Warto jeszcze podkreslic, że jest to hotel tylko dla dorosłych, wiec można wypocząć bez beigających wszedzie dzieci :). Widoki są przepiękne, klimat niesamowity, można tam poczuć kulturę góralską, warto się tam wybrać.