Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

Post autor: monka »

Sylwester w górach? Świetny pomysł! W ubiegłym roku spędziłam go w okolicach Zakopanego https://www.sylwesterwgorach.eu/ Bardzo ładne miejsce w szczególności zimą, wspaniałe atrakcje dzień przed Sylwestrem no i świetna zabawa do białego rana! Nie żałuję tego wyjazdu, nie można się nudzić! Osobiście polecam taki wypad w góry. Najlepiej większą grupą.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

Post autor: monia »

My spędziliśmy w domku w górach i to był nasz najlepszy Sylwester. Ogólnie uwielbiamy jeździć właśnie do domków wypoczynkowych na Zielonym Wzgórzu w Zawozie (Bieszczady) https://www.domkiwzawozie.pl/nasza-oferta. Tam jest przepięknie, domki są zlokalizowane wśród natury, jest z nich przepiękny widok, jest spokojnie, ceny mają w porządku. Niedawno pojechaliśmy tam na tydzień i też nam się bardzo podobało, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
fAsToSoWsKi
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2020, 8:53

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

Post autor: fAsToSoWsKi »

Zobaczymy jak się rozwiąże sytuacja z wirusem, ale chciałbym bardzo pojechać w góry. Ciekawe czy mi to się uda....

___
filmownie dronem
Awatar użytkownika
tert
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Następny Sylwester nad morzem czy w górach?

Post autor: tert »

Zdecydowanie w górach. Myślę, że to opcja warta rozpatrzenia, my w zeszłym roku byliśmy na sylwestrze w hotelu Eco Tatry, a ostatnio spędziliśmy tam cudowny urlop. Mają tam fajne pakiety, zarówno pod względem cenowym, jak również ze względu na atrakcje w nich zawarte i tu polecam mój ulubiony pakiet "Termalny wypoczynek" https://www.ecotatry-hotel.pl/oferta-wy ... -w-gorach/. Warto jeszcze podkreslic, że jest to hotel tylko dla dorosłych, wiec można wypocząć bez beigających wszedzie dzieci :). Widoki są przepiękne, klimat niesamowity, można tam poczuć kulturę góralską, warto się tam wybrać.
ODPOWIEDZ