Strona 1 z 1

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

: 10 sty 2020, 21:06
autor: Lena
Niezbędna raczej nie jest. Przynajmniej dla mnie. Ja używam twardej kredki do brwi, idealnej do podkreślenia koloru i linii.

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

: 24 kwie 2020, 17:15
autor: Optymistka
Ja używam tej pomady firmy eveline. Dla mnie jest niezbędna w wykonywaniu makijażu bo brzydkie mam brwi, nie podobają mi się i wkładam dużo wysiłku, żeby nadać im kolor i kształt. Szczególnie, że brwi mam gęste, bez fajnych brwi wyglądałabym dziwnie.
Obrazek

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

: 09 wrz 2020, 22:56
autor: Bilba
Wszystko zależy - jeśli zdecydujecie się np. na zabieg brow henna, to będzie zbędna :) Ja jestem zachwycona tą metodą i sama też zdecydowałam się pójść na szkolenie do Pani Patrycji Zielińskiej http://patrycjazielinska.pl/szkolenia/brow-henna/ Rewelacyjne szkolenie, świetna atmosfera, ogrom wiedzy merytorycznej i praktycznej, a dodatkowo kop motywacyjny do pracy. Nie bez powodu w naszej branży Pani Patrycja jest naprawdę jednym z najbardziej polecanych instruktorów.

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

: 20 sty 2021, 14:22
autor: Śnieżka
Dokładnie, wszystko zależy od sytuacji. Ja mam naturalnie bardzo ciemne brwi, a włosy rozjaśnione. Dlatego stosuję rozjaśniacz https://amazinglashes.com/pl/p/Rozjasni ... e-Brow/896 i wtedy pomadę, żeby podkreślić kolor i kształt.