Strona 1 z 1

Wybór alkomatu

: 31 gru 2019, 5:24
autor: WilburM66
Macie może coś takiego u siebie? Według Was to jaki alkomat jest najlepszy? Trafiłem w sieci na to zestawienie i muszę przyznać, że mają tam naprawdę solidny sprzęt. Sam planuję kupić coś takiego bo czasami zdarza mi się wypić, a jestem aktywnym kierowcą.

Re: Wybór alkomatu

: 08 maja 2020, 12:19
autor: kruger
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą alkomatów. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://alkolab.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i mogę powiedzieć że był to jeden z lepszych zakupów w moim życiu.

Re: Wybór alkomatu

: 12 cze 2020, 2:15
autor: Klara27
Uważam, że każdy kierowca powinien mieć w posiadaniu alkomat. Zawsze mam go pod ręką i wiem, kiedy mogę bezpiecznie jechać samochodem. Swój alkomat kupowałam poprzez stronkę alkomaty.net.pl Wybór mają spory, a do alkomatów elektrochemicznych kalibracja jest darmowa.

Re: Wybór alkomatu

: 01 lut 2021, 4:57
autor: Duśka
Jaki model wybrałaś? Chciałam kupić mężowi, ale zupełnie się na tym nie znam. Wybór jest ogromny. Czytałam artykuł na stronie https://bean.pl/ na co najlepiej zwracać uwagę przy zakupie. Jednak wolałabym jeszcze was spytać jaki alkomat dobrze się sprawdza? Zawsze lepiej zamówić coś sprawdzonego.