Wybór alkomatu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Wybór alkomatu

Post autor: WilburM66 »

Macie może coś takiego u siebie? Według Was to jaki alkomat jest najlepszy? Trafiłem w sieci na to zestawienie i muszę przyznać, że mają tam naprawdę solidny sprzęt. Sam planuję kupić coś takiego bo czasami zdarza mi się wypić, a jestem aktywnym kierowcą.
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Wybór alkomatu

Post autor: kruger »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą alkomatów. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://alkolab.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i mogę powiedzieć że był to jeden z lepszych zakupów w moim życiu.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Wybór alkomatu

Post autor: Klara27 »

Uważam, że każdy kierowca powinien mieć w posiadaniu alkomat. Zawsze mam go pod ręką i wiem, kiedy mogę bezpiecznie jechać samochodem. Swój alkomat kupowałam poprzez stronkę alkomaty.net.pl Wybór mają spory, a do alkomatów elektrochemicznych kalibracja jest darmowa.
Duśka

Re: Wybór alkomatu

Post autor: Duśka »

Jaki model wybrałaś? Chciałam kupić mężowi, ale zupełnie się na tym nie znam. Wybór jest ogromny. Czytałam artykuł na stronie https://bean.pl/ na co najlepiej zwracać uwagę przy zakupie. Jednak wolałabym jeszcze was spytać jaki alkomat dobrze się sprawdza? Zawsze lepiej zamówić coś sprawdzonego.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Wybór alkomatu

Post autor: mart22 »

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości alkomat, dokładny i taki który używają profesjonaliści, to sprawdź alkomat ceny https://www.alcofind.eu/ Przed zakupem warto jest zapoznać się z takimi informacjami, dzięki temu mamy szansę wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie produkt.
ODPOWIEDZ