Strona 1 z 1

Wyposażenie hali

: 23 gru 2019, 15:14
autor: LadyD
wiadomo ze odpowiednie wypsoazenie hali produkcyjnej czy magazynowej to podstawa. Warto miec rowniez urządzenia do gazów agresywnych takie jak te https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... ek,111.htm aby moc bezpiecznie obchodzic sie w niebezpiecznymi substancjami i zwiazkami chemicznymi. Najwazniejsza jest tutaj jakosc ktora przeklada sie na niezawodnosc sprzetu tego typ

Re: Wyposażenie hali

: 28 gru 2019, 3:40
autor: Klara27
My jeszcze jesteśmy przed budową hali magazynowej. Zastanawiamy się które rozwiązanie będzie lepsze dla naszej firmy: hala stalowa czy murowana. Bardziej skłaniamy się do pierwszej propozycji z racji niższych kosztów przy utrzymaniu wysokiej jakości. Sprawdzaliśmy już wstępnie ofertę firmy Skeleton https://skeleton.pl/o-nas/. Postawienie takiej hali trwa zalewie kilka tygodni, więc moglibyśmy szybciej ruszyć z biznesem. Jaką wy stawialiście? Daj znać, bo widzę, że jesteś obeznana w temacie.

Re: Wyposażenie hali

: 06 sty 2020, 21:53
autor: asmaki
Raczej stalowa, ale przemyślcie też sobie dobrze kwestie materiałów jeśli chodzi o izolacje termiczną. Z tego co mi wiadomo to aktualnie najczęściej stawia się na płyty warstwowe ze względu na świetne parametry. Na https://www.buildnowonline.com/pl/ można zamówić takie w oparciu o rdzeń IPL, który jest ekonomiczną wersją pianki PIR czyli wersja udoskonalona i jednocześnie niedroga.

Re: Wyposażenie hali

: 18 sty 2020, 16:05
autor: Andzia
Zaczynamy się zabierać za budowę nowej hali produkcyjnej i naprawdę dużo będzie materiałów do kupienia. Płaszcz na rury , to jedna z rzeczy, o której muszę też pamiętać, ponieważ to element związany z izolacją. Na przykład do izolacji termicznej rurociągów zastosujemy specjalną otulinę, która jest dostępna w sklepie Centrum Izolacji. Został nam polecony przez znajomych fachowców, więc warto te fakt wykorzystać i zamówić ją w dobrej cenie.

Re: Wyposażenie hali

: 29 mar 2020, 15:17
autor: KonradSkal
Cześć może ktoś mi podpowie kiedy powinienem kupić odzież esd. Za jakiś czas chciałbym wystartować z halą ze sprzętem AGD. Dodatkowo jak często można spodziewać się kontroli ze strony BHP. Chciałbym, żeby firma funkcjonowała jak najlepiej.

Re: Wyposażenie hali

: 20 kwie 2020, 8:54
autor: komoda
Wiadomo, że to wszystko o czym tutaj piszecie jest bardzo ważne, ale nie zapominajmy o zabezpieczeniu takiego magazynu czy hali we wszystkie wytyczne związane z bhp i ppoż. Dlatego też mój brat postanowił się upewnić i zgłosił się do firmy SEKA https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ która to zajmuje się audytem ppoż. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w naszym magazynie i nie tylko wszelkie zasady bezpieczeństwa są zastosowane i przestrzegane

Re: Wyposażenie hali

: 14 maja 2020, 12:15
autor: kruger
Na hali na pewno muszą znajdować się urządzenia do transportu bliskiego. Jeżeli rozglądacie się za sprzętem tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.id-lifting.pl/ Firma ta oferuje sprzęt wysokiej jakości i to w całkiem niezłych cenach.

Re: Wyposażenie hali

: 18 cze 2020, 13:35
autor: Grumi
W hali czy magazynie przede wszystkim należy zadbać o właściwe bezpieczeństwo PPOŻ. Sprawdzi się przy tym firma http://makrosystem.pl/systemy-ppoz.html mój ojciec korzystał z ich usług właśnie w swoim magazynie. Pomogli mu dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Do tego zajęli się całym projektem i montażem. System jest sprawny, wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii, dzięki czemu oferują usługi na najwyższym poziomie.

Re: Wyposażenie hali

: 29 cze 2020, 20:13
autor: goodwer
Mikroorganizmy osiadają na wszystkich powierzchniach w naszym środowisku, musicie mieć to na uwadze. Dlatego też, świetnym rozwiązaniem w obiektach użytku publicznego jest zastosownie specjalnej powłoki antybakteryjnej, oferowanej przez https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ My wprowadziliśmy np do naszej firmy klamki antybakteryjne.

Re: Wyposażenie hali

: 17 lip 2020, 11:20
autor: kruger
Up. Co do specjalnych powłok to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.mayflon.pl/, która zajmuje się wykonywaniem powłok nieprzywierających na powierzchniach różnego rodzaju. Takie powłoki mają zastosowanie w firmach produkcyjnych oraz laboratoriach.

Re: Wyposażenie hali

: 18 sie 2020, 9:51
autor: Tapiekna
Na pewno troszkę rzeczy się tu uzbiera, które będziecie musieli kupić. No ale jak się okazało nie trzeba właściwie wszystkiego kupować, również jest opcja na wynajem przeróżnych rozwiązań magazynowych. Dobrą opcją jest na pewno wynajem wózków widłowych - jak nie macie środków na ich zakup, albo po prostu potrzebujecie wózka na dzień, tydzień, miesiąc, to warto zerknąć sobie na https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/promocje/ i sprawdzić ich ceny na wynajęcie wózka widłowego.

Re: Wyposażenie hali

: 07 wrz 2020, 15:07
autor: waina
Koniecznie trzeba zabezpieczyć się przeciwpożarowo. U nas montażem instalacji ppoż oraz ich konserwacją i serwisem zajmuje się firma STRAŻAK w Warszawie http://www.strazak.waw.pl/montaz-konser ... acji-ppoz/. To prawdziwi specjaliści, którzy znają się na tym co robią. Pracują rzetelnie, są kompetentni i profesjonalni. Ceny maja atrakcyjne i warto skorzystać z ich usług, polecam ich bardzo serdecznie.

Re: Wyposażenie hali

: 11 wrz 2020, 12:26
autor: Walkowa
Jeśli chodzi o hale magazynowe, to na pewno przydadzą się na nich profesjonalne systemy magazynowe - regały itp. Z tego, co wiem, to można je zamówić na przykład w firmie amRACK :) Mieliście już z nią kiedyś do czynienia? Jeśli nie, to polecam :)

Re: Wyposażenie hali

: 16 wrz 2020, 10:45
autor: tenzly
A i może tu przydadzą się wam propozycje od http://ogrodzeniamagazynowe.pl Ogrodzenia magazynowe mają bardzo szerokie zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych. Zapoznajcie się z ich ofertą.

nie pamietam wzoru do tabletu

Re: Wyposażenie hali

: 16 paź 2020, 18:58
autor: milęn
Nam z kolei były potrzebne formy wtryskowe. Muszę zaznaczyć, jak dobrym pomysłem okazało się zawiązanie współpracy z https://www.wtryskownia.eu/ . To właśnie oni odpowiadają za wykonanie wspomnianych form wtryskowych i to w jakiej jakości!

Re: Wyposażenie hali

: 23 paź 2020, 10:53
autor: łemur
Stora Optima, czyli odwodnienia liniowe z oferty https://www.stora-drain.pl/ okazały się niezwykle ważne przy zaopatrywaniu naszej hali. W końcu nie można dopuścić do sytuacji w której hala zostałaby zalana. Całe szczęście, udało nam się zabezpieczyć przed taką możliwości ą!

Re: Wyposażenie hali

: 23 paź 2020, 11:48
autor: aburą
Wózki paletowe i magazynowe musiały koniecznie zawitać w naszym magazynie. Myślę, iż zamówienie tych z oferty https://www.demago.pl/ było całkiem dobrym pomysłem. Z pewnością poprawiły one jakość naszej pracy!

Re: Wyposażenie hali

: 28 paź 2020, 11:38
autor: nikódon
Druty, siatki czy blachy były koniecznie przy stawianiu hali. Stąd pomysł o wykorzystaniu produktów zaproponowanych przez https://www.metalzbyt.pl/ . Ich jakość zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie. No i hala trzyma się jak należy.

Re: Wyposażenie hali

: 04 lis 2020, 15:52
autor: ginamó
Gazy laboratoryjne, reduktory sieciowe, bezpieczniki sieciowe, jak i wszelka armatura tego typu były nam koniecznie potrzebne na terenie hali. W rozwiązania w takiej formie udało nam się zaopatrzyć po zapoznaniu z ofertą https://www.pego.pl/ . Jakość tych urządzeń jest niebywała, sprawują się wyśmienicie!

Re: Wyposażenie hali

: 05 lis 2020, 16:54
autor: czósnek
Na terenie hali mieszczą się cysterny, jednak musieliśmy do nich zakupić włazy i zawory. Padło na rozwiązania zaproponowane przez https://www.ceres.com.pl/ . Świetnie się spisują!

Re: Wyposażenie hali

: 19 lis 2020, 12:46
autor: wałdecki
Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu to w regały, stojaki, stoły robocze i specjalistyczne wózki do przewożenia szkła wyposażyliśmy się w firmie https://gkproduct.pl która jest oferuje sprzęt najwyższej jakości w tym zakresie, a do tego ceny są bardzo mocno konkurencyjne.

Re: Wyposażenie hali

: 19 lis 2020, 20:06
autor: ghhjhą
Ja na Waszym miejscu rozważyłbym odwodnienia liniowe. Akurat te z oferty https://www.stora-drain.pl/ okazały się całkiem rozsądnym wyborem, także czemu nie? Mowię tutaj o modelu Stora Optima, dedukowanym pod tereny przemysłowe. To najlepszy sposób na walkę z ewentualnym zalaniem!

Re: Wyposażenie hali

: 19 lis 2020, 23:28
autor: monka
Jak najlepiej wyposażyć?

___
gałki meblowe

Re: Wyposażenie hali

: 20 lis 2020, 12:43
autor: jksał
Zalecam pomyśleć nad inwestycją w mierniki zanieczyszczeń. Zdecydowałem się w końcu na wykorzystanie tych z oferty https://www.atmoservice.pl/ , co było dosyć rozsądną decyzją. Produkujemy różne rzeczy w przeróżnych warunkach, także traktuję to jako potrzebny zakup.

Re: Wyposażenie hali

: 01 gru 2020, 22:03
autor: strażak
nam zalezalo na dobrej jakosci hartowanych szklach, zamowilismy je tutaj https://zahartowani.pl/ bo zalezy nam na jakosci i nie wygorowanych cenach

Re: Wyposażenie hali

: 16 gru 2020, 0:32
autor: Kubuś
Jeżeli potrzebujecie dobrej jakości odbojnic to ostatnio kupowałem od https://kamarprojekt.com/ . Zaskoczyli mnie elastycznością i terminem realizacji.

Re: Wyposażenie hali

: 26 gru 2020, 14:12
autor: robercik
Moim zdaniem każda hala powinna zostać wyposażona w wentylację. Taki system zadba o jakość i cyrkulację powietrza na terenie całego obiektu, w każdym pomieszczeniu. Wiadomo, żeby wentylacja mogła Wam służyć latami, należy ją regularnie czyścić. Z tego artykułu dowiecie się jak to powinno wyglądać: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylac ... kutecznie/. Regularne czyszczenie wentylacji, utrzymuje ją w należytej kondycji, gwarantując przy tym właściwą jakość powietrza. Nie ukrywam, że jest to jedno z tych rozwiązań, które uważam za przydatne w mojej firmie.

Re: Wyposażenie hali

: 28 gru 2020, 18:41
autor: mateusznowakplł
A nie lepiej rekuperacja?

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Minimum Viable Product - czyli MVP to świetny sposób na rozpoczęcie biznesu. Nie warto wydawać gotówki na system, kiedy powinieneś skupić się na marketingu. My to wiemy. CodingIsThinking

Re: Wyposażenie hali

: 14 sty 2021, 18:44
autor: AnetkaŚ
Bezdyskusyjnie należy śledzić to co się dzieje w systemach oddymiania. Sama jestem w tej branży i sama widzę, jak na bieżąco ewoluują systemy w budynkach. Głównie chodzi o coraz większe bezpieczeństwo bhp, więc nic dziwnego że trzeba ten temat mocno śledzić. https://4ti.com.pl/systemy-oddymiania-b ... 2021-roku/ przeczytałam o nowościach, o których jeszcze nie słyszałam a warto zacząć mysleć o wdrożenia tych elementów do każdego budynku.

Re: Wyposażenie hali

: 19 sty 2021, 11:53
autor: babqa
My w artykuły bhp i zabezpieczenia ppoż. zaopatrzyliśmy się w hurtowni z tego typu artykułami - MAWI w Redzie http://mawi.gda.pl/artykuly-bhp/. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają szeroką gamę różnego rodzaju środków i produktów, które są najwyższej jakości i sprawdzają nam się doskonale. Dodatkowo jest to firma, która pełni usługi w zakresie przeglądu, konserwacji i naprawy podręcznego sprzętu gaśniczego, itp. Mają korzystne ceny, no i są rzetelni, polecam.

Re: Wyposażenie hali

: 22 sty 2021, 12:53
autor: hiczungł
Tutaj należało koniecznie zadbać o najwyższej klasy odwodnienia liniowe. Te, które zaproponowali https://www.stora-drain.pl/ pomogą nam zwalczyć ewentualne zalanie - w końcu o to chodziło! Polecam model dla terenów przemysłowych , czyli Stora Optima.

Re: Wyposażenie hali

: 08 lut 2021, 17:12
autor: hiczungł
Musieliśmy koniecznie zatroszczyć się o gazy techniczne. Te z oferty www.kamino.pl potrafią zrobić wrażenie, także zachęcałbym do zainteresowania się tego typu ofertą. Jakość ich produktów jest niebywała! Zamawialiśmy stamtąd także sprzęt spawalniczy, który był niezbędny.

Re: Wyposażenie hali

: 10 lut 2021, 10:24
autor: Rafał
Na pewno przydadzą się również mierniki służące do pomiaru stężenia jednego z wybranych gazów, np. tlenku węgla, siarkowodoru, dwutlenku siarki czy dwutlenku azotu. Ja takie mierniki kupowałem w tej firmie https://www.akserwis.pl/oferta/mierniki ... ednogazowe.

Re: Wyposażenie hali

: 17 lut 2021, 19:43
autor: łolpatrol
Świadczymy usługi z zakresu malowania, także zatroszczenie się o specjalistyczne malarnie było tutaj koniecznością. Postawiłem na rozwiązania, które to były dostępne w ofercie https://www.zugilprojekt.pl/oferta/malarnie . Absolutnie oszalałem na punkcie tego rozwiązania, cena także okazała się spełniać nasze wymagania a były spore. O takie wyposażenie chodziło!

Re: Wyposażenie hali

: 19 lut 2021, 12:59
autor: ginamó
Zadbaliśmy o wszelkie wózki magazynowe. Zdecydowaliśmy się na wybór rozwiązań dostępnych w ofercie https://www.demago.pl/info.html . Ta jakość potrafi zrobić wrażenie już na pierwszy rzut oka, większość prac możemy wykonywać dzięki tym wózkom. Zdecydowanie polecam.!

Re: Wyposażenie hali

: 21 lut 2021, 18:28
autor: ginamó
Moją halę postanowiłem wyposażyć w wykrojniki. Ich wykonanie wolałem powierzyć doświadczonym fachowcom z https://pronar.radom.pl/oferta . Powierzone zadanie zrealizowali niezwykle sprawnie, wprost w mgnieniu oka - spełniając przy tym nasze wymagania. Pełen profesjonalizm!

Re: Wyposażenie hali

: 22 lut 2021, 19:45
autor: mózg
Halę należało wyposażyć w palety. A te zdecydowaliśmy się zamówić z zaufanego i sprawdzonego źródła. Oczywiście mowa o http://www.aleja.net.pl/oferta/palety , których to palety charakteryzują się fantastyczną jakością. Jestem niezmiernie zadowolony właśnie z tego wyboru!

Re: Wyposażenie hali

: 23 lut 2021, 17:29
autor: hasanł
Oprawa hermetyczna wraz z świetlówkami led była konieczna przy zaopatrywaniu naszej hali. W takiej postaci dostarczyli nam je https://www.berge.pl/ . Teraz należycie oświetlają naszą halę , aż miło pracować w takich warunkach! Dlatego koniecznie zastanów się nad takim rozwiązaniem.

Re: Wyposażenie hali

: 26 lut 2021, 18:13
autor: hiczungłłł
Były nam potrzebne elementy przenoszenia napędu. Podjąłem decyzję o inwestycji w rozwiązania znane z oferty http://uni-lager.pl/produkty . Dostarczone produkty okazały się całkowicie spełniać moje wymagania, w końcu były niezbędne na terenie hali! Za taką jakością rozglądaliśmy się od bardzo dawna.

Re: Wyposażenie hali

: 02 mar 2021, 10:49
autor: Saturn
Jak dla mnie odpowiednie wyposażenie to podstawa. Polecam przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiednie plastikowe skrzynki, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/plastikowe-skrzynki-euro. Są świetnej jakości i gwarantują wytrzymałość, która przydaje się przy przechowywaniu i transportowaniu określonych rzeczy.

Re: Wyposażenie hali

: 16 mar 2021, 11:11
autor: błąd
Jeśli potrzebujesz artykułów BHP i jednocześnie chcesz dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy z zakresu BHP to skorzystaj z tego bloga https://www.glovex.com.pl/ Nie tylko dostarcza wiele artykułów z zakresu BHP ale ma też sklep internetowy. W jednym miejscu masz wszystko czego potrzeba aby bezpiecznie prowadzić biznes.

Re: Wyposażenie hali

: 18 mar 2021, 0:14
autor: ginamó
Na terenie hali nie mogło zabraknąć palet. To właśnie z tej okazji podjąłem decyzję o zawiązaniu współpracy z http://krispal.pl/oferta/ . Realizacja odbyła się bez kłopotu a do tego jestem w pełni zadowolony z efektu końcowego. No i palety trzymają się nieźle, gdy trzymamy na nich spore ilości towarów.

Re: Wyposażenie hali

: 30 mar 2021, 19:30
autor: mórak
Ostatnio wyposażyliśmy halę w przewody ciśnieniowe. Zaproponowane przez https://gacol.pl/przewody-cisnieniowe.html okazały się całkowicie spełniać nasze wymogi. Z ich oferty zamawialiśmy również urządzenia smarownicze i to w kapitalnej jakości. Wybór perfekcyjny!

Re: Wyposażenie hali

: 05 kwie 2021, 22:01
autor: mórakami
Kable i przewody, zarówno sterownicze jak i instalacyjne były nam koniecznie potrzebne. Oczywiście nie można było wziąć byle jakich - te z oferty https://elektrotek.pl/oferta/kable-i-przewody/ całkowicie spełniały nasze wymogi. To zaufana hurtownia elektroinstalacyjna,realizująca nawet najbardziej specjalistyczne zamówienia.

Re: Wyposażenie hali

: 24 kwie 2021, 13:39
autor: Władek50
Osobiście mogę polecić Wam także usługi firmy https://www.grawitpro.pl. Oferują wysokiej jakości taśmy przenośnikowe do linii produkcyjnych. Gwarantują wyroby renomowanych producentów europejskich, atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę klienta.

Re: Wyposażenie hali

: 15 maja 2021, 22:36
autor: Darek Śleszyński
Osobiście mogę polecić Wam także ofertę firmy https://www.fol-plast.com. Dostarczają nam worki na śmieci, worki foliowe, torby typu T-shirt oraz folie PE na rolce. Gwarantują trwałe i estetyczne produkty w atrakcyjnych cenach. Osobiście jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.

Re: Wyposażenie hali

: 31 maja 2021, 13:25
autor: hyuk
U nas praca nie mogłaby się odbyć bez palet, skrzyń, itp. materiałów drewnianych. Mamy magazyn, więc to jest nasze podstawowe wyposażenie. Tego typu produkty nabywamy od SEWD https://www.sewd.pl/rozwiazaniadlaprzemyslu i możemy ich szczerze polecić. Oni posiadają szeroką ofertę, nasze palety od nich mają spersonalizowane wymiary, co nie stanowi dla tej firmy żadnego problemu. Zamówienia realizują terminowo i w dobrej cenie.

Re: Wyposażenie hali

: 23 lip 2021, 12:25
autor: ZbyszekŻ
Polecam zapoznać się z oferta tej firmy "JACK-SERVICE" http://www.jackservice.com.pl/oferta/za ... -stalowych Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane z siedzibą w Warszawie, które oferuję bogaty wybór systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych konstrukcji budynków, zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji betonowych, zabezpieczenie antykorozyjne stali . Ja stawiam teraz na bezpieczeństwo przeciwpożarowe bo zabezpieczenia antykorozyjne mamy juz załatwione.

Re: Wyposażenie hali

: 17 sie 2021, 10:25
autor: Sławek45
Ja niedawno zamówiłem sporą ilość taśm i folii do pakowania towaru od firmy https://www.totalmarket.pl/kontakt/. Posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju taśmy samoprzylepne, dwustronne i taśmy z nadrukiem. Gwarantują atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę klienta oraz szybką realizację zleceń.

Re: Wyposażenie hali

: 13 wrz 2021, 17:58
autor: krótka
Wyposażenie hali? Przede wszystkim palety. Wszystkie zaproponowali nam http://www.zphprofil.pl/oferta.asp po mocno atrakcyjnej cenie. Moim wymogom sprostało to całkowicie a do tego mamy gdzie trzymać nasze produkty. Także i Wam zalecam skupić się na tym polu, gdyż faktycznie robi to wrażenie.

Re: Wyposażenie hali

: 23 wrz 2021, 11:15
autor: KamilŚ89
Hala powinna być wyposażona przede wszystkim w najlepsze instalację przeciwpożarowe i kiedy ja budowałem magazyn główny nacisk stawiałem właśnie na zatrudnienie dobrej firmy . Montażem instalacji w mojej firmie zajęła się firma Jack-Service http://www.jackservice.com.pl/o-nas i powiem wam, że jestem spokojny o mój magazyn dobrze chroniony.

Re: Wyposażenie hali

: 25 wrz 2021, 19:49
autor: żaol4
Może przydadzą wam się na hali rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej? Jeśli tak - zachęcam do przejrzenia szerokiej gamy usługi i produktów od http://hydroelektra.pl/produkty,c1. Dostarczą wam zaawansowane technicznie i wysokiej jakości rozwiązania, gwarantuję, że będziecie zadowoleni! Warto pogadać z nimi o potencjalnej współpracy.

Re: Wyposażenie hali

: 25 wrz 2021, 19:49
autor: samikł
Inwestując w halę od razu warto zalożyć koszty automatyzacji i nowych technologii, w które wyposazymy halę. Dzięki temu wasza produkcja będzi efektywna i jak najbardziej opłacalna. Bardzo dużo tego typu rozwiązań oferuje http://emagserwis.pl/produkty/ - myślę, że warto się z nimi skontaktować i poprosić o doradztwo - na pewno dobrze Wam pomogą dopasować odpowiednie rozwiązania dla waszej hali.

Re: Wyposażenie hali

: 22 lis 2021, 22:45
autor: Ómłko
Jeżeli interesuje nas kompleksowe wyposażenie właśnie magazynów, na pewno powinniśmy mieć do swojej dyspozycji palety drewniane. Ich różne rodzaje, bardzo dużą ilość znajdziemy na stronie http://palety.katowice.pl/. Zdecydowanie to mogę polecić współpracę z nim. Pomogą dobrać odpowiednie palety, sprawią, że wszystko będzie działać, jak należy. Na pewno magazynowanie oraz transportowanie towarów po prostu będzie łatwiejsze, wygodniejsze, szybsze. O tym warto pomyśleć

Re: Wyposażenie hali

: 24 lis 2021, 12:11
autor: łódka333
Nasza ostatnia inwestycja? Zdecydowanie rampy przeładunkowe, które na dobre zagościły na terenie naszej hali. Inwestycja w nie stała się możliwa po zapoznaniu z ofertą https://rampyprzeladunkowe.pl/o-firmie-elko/ . Dostarczyli nam wszelkie produkty tego typu w jakości konkretnej i mocno nietuzinkowej. Mysle, ze i Twoim wymogom mogloby to sprostac. Łatwiej nam teraz organizowac przeładunek towarów na terenie hali. Także i Ty powinieneś się przyjrzeć tej ofercie.

Re: Wyposażenie hali

: 06 sty 2022, 20:53
autor: grześkowa
W każdym magazynie pewnie są podpodłogowe składy na wszystko, głównie u nas instalacje i gąszcz rur do których dostać się jakoś trzeba. Dlatego potrzebne są włazy. U nas akurat od https://www.wlazy.com.pl/ bo są świetne jakościowo, wykonane estetycznie a do tego mega odporne na naciski, np. maszyn budowlanych czy potem wózków i suwnicy. Marka stara się wykonywać włazy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, zapewnia wieloletnia gwarancję, nie znalazłam w sieci negatywnych opinii o tych włazach i rewizjach

Re: Wyposażenie hali

: 15 lis 2023, 23:44
autor: finek
Warto pamiętać, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest obowiązkowa dla każdego magazynu. Konieczne jest uwzględnienie wszystkich warunków ochrony przeciwpożarowej magazynu i jego części. Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że za przygotowanie instrukcji i jej wdrożenie odpowiada właściciel, zarządca lub użytkownik