Wyposażenie hali

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Wyposażenie hali

Post autor: LadyD »

wiadomo ze odpowiednie wypsoazenie hali produkcyjnej czy magazynowej to podstawa. Warto miec rowniez urządzenia do gazów agresywnych takie jak te https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... ek,111.htm aby moc bezpiecznie obchodzic sie w niebezpiecznymi substancjami i zwiazkami chemicznymi. Najwazniejsza jest tutaj jakosc ktora przeklada sie na niezawodnosc sprzetu tego typ
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Klara27 »

My jeszcze jesteśmy przed budową hali magazynowej. Zastanawiamy się które rozwiązanie będzie lepsze dla naszej firmy: hala stalowa czy murowana. Bardziej skłaniamy się do pierwszej propozycji z racji niższych kosztów przy utrzymaniu wysokiej jakości. Sprawdzaliśmy już wstępnie ofertę firmy Skeleton https://skeleton.pl/o-nas/. Postawienie takiej hali trwa zalewie kilka tygodni, więc moglibyśmy szybciej ruszyć z biznesem. Jaką wy stawialiście? Daj znać, bo widzę, że jesteś obeznana w temacie.
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Wyposażenie hali

Post autor: asmaki »

Raczej stalowa, ale przemyślcie też sobie dobrze kwestie materiałów jeśli chodzi o izolacje termiczną. Z tego co mi wiadomo to aktualnie najczęściej stawia się na płyty warstwowe ze względu na świetne parametry. Na https://www.buildnowonline.com/pl/ można zamówić takie w oparciu o rdzeń IPL, który jest ekonomiczną wersją pianki PIR czyli wersja udoskonalona i jednocześnie niedroga.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Andzia »

Zaczynamy się zabierać za budowę nowej hali produkcyjnej i naprawdę dużo będzie materiałów do kupienia. Płaszcz na rury , to jedna z rzeczy, o której muszę też pamiętać, ponieważ to element związany z izolacją. Na przykład do izolacji termicznej rurociągów zastosujemy specjalną otulinę, która jest dostępna w sklepie Centrum Izolacji. Został nam polecony przez znajomych fachowców, więc warto te fakt wykorzystać i zamówić ją w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Wyposażenie hali

Post autor: KonradSkal »

Cześć może ktoś mi podpowie kiedy powinienem kupić odzież esd. Za jakiś czas chciałbym wystartować z halą ze sprzętem AGD. Dodatkowo jak często można spodziewać się kontroli ze strony BHP. Chciałbym, żeby firma funkcjonowała jak najlepiej.
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Re: Wyposażenie hali

Post autor: komoda »

Wiadomo, że to wszystko o czym tutaj piszecie jest bardzo ważne, ale nie zapominajmy o zabezpieczeniu takiego magazynu czy hali we wszystkie wytyczne związane z bhp i ppoż. Dlatego też mój brat postanowił się upewnić i zgłosił się do firmy SEKA https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ która to zajmuje się audytem ppoż. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w naszym magazynie i nie tylko wszelkie zasady bezpieczeństwa są zastosowane i przestrzegane
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Wyposażenie hali

Post autor: kruger »

Na hali na pewno muszą znajdować się urządzenia do transportu bliskiego. Jeżeli rozglądacie się za sprzętem tego typu to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.id-lifting.pl/ Firma ta oferuje sprzęt wysokiej jakości i to w całkiem niezłych cenach.
Awatar użytkownika
Grumi
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:20

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Grumi »

W hali czy magazynie przede wszystkim należy zadbać o właściwe bezpieczeństwo PPOŻ. Sprawdzi się przy tym firma http://makrosystem.pl/systemy-ppoz.html mój ojciec korzystał z ich usług właśnie w swoim magazynie. Pomogli mu dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Do tego zajęli się całym projektem i montażem. System jest sprawny, wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii, dzięki czemu oferują usługi na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Wyposażenie hali

Post autor: goodwer »

Mikroorganizmy osiadają na wszystkich powierzchniach w naszym środowisku, musicie mieć to na uwadze. Dlatego też, świetnym rozwiązaniem w obiektach użytku publicznego jest zastosownie specjalnej powłoki antybakteryjnej, oferowanej przez https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ My wprowadziliśmy np do naszej firmy klamki antybakteryjne.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Wyposażenie hali

Post autor: kruger »

Up. Co do specjalnych powłok to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.mayflon.pl/, która zajmuje się wykonywaniem powłok nieprzywierających na powierzchniach różnego rodzaju. Takie powłoki mają zastosowanie w firmach produkcyjnych oraz laboratoriach.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Tapiekna »

Na pewno troszkę rzeczy się tu uzbiera, które będziecie musieli kupić. No ale jak się okazało nie trzeba właściwie wszystkiego kupować, również jest opcja na wynajem przeróżnych rozwiązań magazynowych. Dobrą opcją jest na pewno wynajem wózków widłowych - jak nie macie środków na ich zakup, albo po prostu potrzebujecie wózka na dzień, tydzień, miesiąc, to warto zerknąć sobie na https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/promocje/ i sprawdzić ich ceny na wynajęcie wózka widłowego.
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Wyposażenie hali

Post autor: waina »

Koniecznie trzeba zabezpieczyć się przeciwpożarowo. U nas montażem instalacji ppoż oraz ich konserwacją i serwisem zajmuje się firma STRAŻAK w Warszawie http://www.strazak.waw.pl/montaz-konser ... acji-ppoz/. To prawdziwi specjaliści, którzy znają się na tym co robią. Pracują rzetelnie, są kompetentni i profesjonalni. Ceny maja atrakcyjne i warto skorzystać z ich usług, polecam ich bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Walkowa »

Jeśli chodzi o hale magazynowe, to na pewno przydadzą się na nich profesjonalne systemy magazynowe - regały itp. Z tego, co wiem, to można je zamówić na przykład w firmie amRACK :) Mieliście już z nią kiedyś do czynienia? Jeśli nie, to polecam :)
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Wyposażenie hali

Post autor: tenzly »

A i może tu przydadzą się wam propozycje od http://ogrodzeniamagazynowe.pl Ogrodzenia magazynowe mają bardzo szerokie zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych. Zapoznajcie się z ich ofertą.
milęn

Re: Wyposażenie hali

Post autor: milęn »

Nam z kolei były potrzebne formy wtryskowe. Muszę zaznaczyć, jak dobrym pomysłem okazało się zawiązanie współpracy z https://www.wtryskownia.eu/ . To właśnie oni odpowiadają za wykonanie wspomnianych form wtryskowych i to w jakiej jakości!
łemur

Re: Wyposażenie hali

Post autor: łemur »

Stora Optima, czyli odwodnienia liniowe z oferty https://www.stora-drain.pl/ okazały się niezwykle ważne przy zaopatrywaniu naszej hali. W końcu nie można dopuścić do sytuacji w której hala zostałaby zalana. Całe szczęście, udało nam się zabezpieczyć przed taką możliwości ą!
aburą

Re: Wyposażenie hali

Post autor: aburą »

Wózki paletowe i magazynowe musiały koniecznie zawitać w naszym magazynie. Myślę, iż zamówienie tych z oferty https://www.demago.pl/ było całkiem dobrym pomysłem. Z pewnością poprawiły one jakość naszej pracy!
nikódon

Re: Wyposażenie hali

Post autor: nikódon »

Druty, siatki czy blachy były koniecznie przy stawianiu hali. Stąd pomysł o wykorzystaniu produktów zaproponowanych przez https://www.metalzbyt.pl/ . Ich jakość zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie. No i hala trzyma się jak należy.
ginamó

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ginamó »

Gazy laboratoryjne, reduktory sieciowe, bezpieczniki sieciowe, jak i wszelka armatura tego typu były nam koniecznie potrzebne na terenie hali. W rozwiązania w takiej formie udało nam się zaopatrzyć po zapoznaniu z ofertą https://www.pego.pl/ . Jakość tych urządzeń jest niebywała, sprawują się wyśmienicie!
czósnek

Re: Wyposażenie hali

Post autor: czósnek »

Na terenie hali mieszczą się cysterny, jednak musieliśmy do nich zakupić włazy i zawory. Padło na rozwiązania zaproponowane przez https://www.ceres.com.pl/ . Świetnie się spisują!
wałdecki

Re: Wyposażenie hali

Post autor: wałdecki »

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu to w regały, stojaki, stoły robocze i specjalistyczne wózki do przewożenia szkła wyposażyliśmy się w firmie https://gkproduct.pl która jest oferuje sprzęt najwyższej jakości w tym zakresie, a do tego ceny są bardzo mocno konkurencyjne.
ghhjhą

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ghhjhą »

Ja na Waszym miejscu rozważyłbym odwodnienia liniowe. Akurat te z oferty https://www.stora-drain.pl/ okazały się całkiem rozsądnym wyborem, także czemu nie? Mowię tutaj o modelu Stora Optima, dedukowanym pod tereny przemysłowe. To najlepszy sposób na walkę z ewentualnym zalaniem!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Wyposażenie hali

Post autor: monka »

Jak najlepiej wyposażyć?

___
gałki meblowe
jksał

Re: Wyposażenie hali

Post autor: jksał »

Zalecam pomyśleć nad inwestycją w mierniki zanieczyszczeń. Zdecydowałem się w końcu na wykorzystanie tych z oferty https://www.atmoservice.pl/ , co było dosyć rozsądną decyzją. Produkujemy różne rzeczy w przeróżnych warunkach, także traktuję to jako potrzebny zakup.
strażak

Re: Wyposażenie hali

Post autor: strażak »

nam zalezalo na dobrej jakosci hartowanych szklach, zamowilismy je tutaj https://zahartowani.pl/ bo zalezy nam na jakosci i nie wygorowanych cenach
Kubuś

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Kubuś »

Jeżeli potrzebujecie dobrej jakości odbojnic to ostatnio kupowałem od https://kamarprojekt.com/ . Zaskoczyli mnie elastycznością i terminem realizacji.
Awatar użytkownika
robercik
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:31

Re: Wyposażenie hali

Post autor: robercik »

Moim zdaniem każda hala powinna zostać wyposażona w wentylację. Taki system zadba o jakość i cyrkulację powietrza na terenie całego obiektu, w każdym pomieszczeniu. Wiadomo, żeby wentylacja mogła Wam służyć latami, należy ją regularnie czyścić. Z tego artykułu dowiecie się jak to powinno wyglądać: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylac ... kutecznie/. Regularne czyszczenie wentylacji, utrzymuje ją w należytej kondycji, gwarantując przy tym właściwą jakość powietrza. Nie ukrywam, że jest to jedno z tych rozwiązań, które uważam za przydatne w mojej firmie.
mateusznowakplł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: mateusznowakplł »

A nie lepiej rekuperacja?

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Minimum Viable Product - czyli MVP to świetny sposób na rozpoczęcie biznesu. Nie warto wydawać gotówki na system, kiedy powinieneś skupić się na marketingu. My to wiemy. CodingIsThinking
AnetkaŚ

Re: Wyposażenie hali

Post autor: AnetkaŚ »

Bezdyskusyjnie należy śledzić to co się dzieje w systemach oddymiania. Sama jestem w tej branży i sama widzę, jak na bieżąco ewoluują systemy w budynkach. Głównie chodzi o coraz większe bezpieczeństwo bhp, więc nic dziwnego że trzeba ten temat mocno śledzić. https://4ti.com.pl/systemy-oddymiania-b ... 2021-roku/ przeczytałam o nowościach, o których jeszcze nie słyszałam a warto zacząć mysleć o wdrożenia tych elementów do każdego budynku.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Wyposażenie hali

Post autor: babqa »

My w artykuły bhp i zabezpieczenia ppoż. zaopatrzyliśmy się w hurtowni z tego typu artykułami - MAWI w Redzie http://mawi.gda.pl/artykuly-bhp/. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają szeroką gamę różnego rodzaju środków i produktów, które są najwyższej jakości i sprawdzają nam się doskonale. Dodatkowo jest to firma, która pełni usługi w zakresie przeglądu, konserwacji i naprawy podręcznego sprzętu gaśniczego, itp. Mają korzystne ceny, no i są rzetelni, polecam.
hiczungł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: hiczungł »

Tutaj należało koniecznie zadbać o najwyższej klasy odwodnienia liniowe. Te, które zaproponowali https://www.stora-drain.pl/ pomogą nam zwalczyć ewentualne zalanie - w końcu o to chodziło! Polecam model dla terenów przemysłowych , czyli Stora Optima.
hiczungł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: hiczungł »

Musieliśmy koniecznie zatroszczyć się o gazy techniczne. Te z oferty www.kamino.pl potrafią zrobić wrażenie, także zachęcałbym do zainteresowania się tego typu ofertą. Jakość ich produktów jest niebywała! Zamawialiśmy stamtąd także sprzęt spawalniczy, który był niezbędny.
Rafał

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Rafał »

Na pewno przydadzą się również mierniki służące do pomiaru stężenia jednego z wybranych gazów, np. tlenku węgla, siarkowodoru, dwutlenku siarki czy dwutlenku azotu. Ja takie mierniki kupowałem w tej firmie https://www.akserwis.pl/oferta/mierniki ... ednogazowe.
łolpatrol

Re: Wyposażenie hali

Post autor: łolpatrol »

Świadczymy usługi z zakresu malowania, także zatroszczenie się o specjalistyczne malarnie było tutaj koniecznością. Postawiłem na rozwiązania, które to były dostępne w ofercie https://www.zugilprojekt.pl/oferta/malarnie . Absolutnie oszalałem na punkcie tego rozwiązania, cena także okazała się spełniać nasze wymagania a były spore. O takie wyposażenie chodziło!
ginamó

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ginamó »

Zadbaliśmy o wszelkie wózki magazynowe. Zdecydowaliśmy się na wybór rozwiązań dostępnych w ofercie https://www.demago.pl/info.html . Ta jakość potrafi zrobić wrażenie już na pierwszy rzut oka, większość prac możemy wykonywać dzięki tym wózkom. Zdecydowanie polecam.!
ginamó

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ginamó »

Moją halę postanowiłem wyposażyć w wykrojniki. Ich wykonanie wolałem powierzyć doświadczonym fachowcom z https://pronar.radom.pl/oferta . Powierzone zadanie zrealizowali niezwykle sprawnie, wprost w mgnieniu oka - spełniając przy tym nasze wymagania. Pełen profesjonalizm!
mózg

Re: Wyposażenie hali

Post autor: mózg »

Halę należało wyposażyć w palety. A te zdecydowaliśmy się zamówić z zaufanego i sprawdzonego źródła. Oczywiście mowa o http://www.aleja.net.pl/oferta/palety , których to palety charakteryzują się fantastyczną jakością. Jestem niezmiernie zadowolony właśnie z tego wyboru!
hasanł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: hasanł »

Oprawa hermetyczna wraz z świetlówkami led była konieczna przy zaopatrywaniu naszej hali. W takiej postaci dostarczyli nam je https://www.berge.pl/ . Teraz należycie oświetlają naszą halę , aż miło pracować w takich warunkach! Dlatego koniecznie zastanów się nad takim rozwiązaniem.
hiczungłłł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: hiczungłłł »

Były nam potrzebne elementy przenoszenia napędu. Podjąłem decyzję o inwestycji w rozwiązania znane z oferty http://uni-lager.pl/produkty . Dostarczone produkty okazały się całkowicie spełniać moje wymagania, w końcu były niezbędne na terenie hali! Za taką jakością rozglądaliśmy się od bardzo dawna.
Awatar użytkownika
Saturn
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:26

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Saturn »

Jak dla mnie odpowiednie wyposażenie to podstawa. Polecam przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiednie plastikowe skrzynki, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/plastikowe-skrzynki-euro. Są świetnej jakości i gwarantują wytrzymałość, która przydaje się przy przechowywaniu i transportowaniu określonych rzeczy.
błąd

Re: Wyposażenie hali

Post autor: błąd »

Jeśli potrzebujesz artykułów BHP i jednocześnie chcesz dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy z zakresu BHP to skorzystaj z tego bloga https://www.glovex.com.pl/ Nie tylko dostarcza wiele artykułów z zakresu BHP ale ma też sklep internetowy. W jednym miejscu masz wszystko czego potrzeba aby bezpiecznie prowadzić biznes.
ginamó

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ginamó »

Na terenie hali nie mogło zabraknąć palet. To właśnie z tej okazji podjąłem decyzję o zawiązaniu współpracy z http://krispal.pl/oferta/ . Realizacja odbyła się bez kłopotu a do tego jestem w pełni zadowolony z efektu końcowego. No i palety trzymają się nieźle, gdy trzymamy na nich spore ilości towarów.
mórak

Re: Wyposażenie hali

Post autor: mórak »

Ostatnio wyposażyliśmy halę w przewody ciśnieniowe. Zaproponowane przez https://gacol.pl/przewody-cisnieniowe.html okazały się całkowicie spełniać nasze wymogi. Z ich oferty zamawialiśmy również urządzenia smarownicze i to w kapitalnej jakości. Wybór perfekcyjny!
mórakami

Re: Wyposażenie hali

Post autor: mórakami »

Kable i przewody, zarówno sterownicze jak i instalacyjne były nam koniecznie potrzebne. Oczywiście nie można było wziąć byle jakich - te z oferty https://elektrotek.pl/oferta/kable-i-przewody/ całkowicie spełniały nasze wymogi. To zaufana hurtownia elektroinstalacyjna,realizująca nawet najbardziej specjalistyczne zamówienia.
Władek50

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Władek50 »

Osobiście mogę polecić Wam także usługi firmy https://www.grawitpro.pl. Oferują wysokiej jakości taśmy przenośnikowe do linii produkcyjnych. Gwarantują wyroby renomowanych producentów europejskich, atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę klienta.
Darek Śleszyński

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Darek Śleszyński »

Osobiście mogę polecić Wam także ofertę firmy https://www.fol-plast.com. Dostarczają nam worki na śmieci, worki foliowe, torby typu T-shirt oraz folie PE na rolce. Gwarantują trwałe i estetyczne produkty w atrakcyjnych cenach. Osobiście jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Wyposażenie hali

Post autor: hyuk »

U nas praca nie mogłaby się odbyć bez palet, skrzyń, itp. materiałów drewnianych. Mamy magazyn, więc to jest nasze podstawowe wyposażenie. Tego typu produkty nabywamy od SEWD https://www.sewd.pl/rozwiazaniadlaprzemyslu i możemy ich szczerze polecić. Oni posiadają szeroką ofertę, nasze palety od nich mają spersonalizowane wymiary, co nie stanowi dla tej firmy żadnego problemu. Zamówienia realizują terminowo i w dobrej cenie.
ZbyszekŻ

Re: Wyposażenie hali

Post autor: ZbyszekŻ »

Polecam zapoznać się z oferta tej firmy "JACK-SERVICE" http://www.jackservice.com.pl/oferta/za ... -stalowych Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane z siedzibą w Warszawie, które oferuję bogaty wybór systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych konstrukcji budynków, zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji betonowych, zabezpieczenie antykorozyjne stali . Ja stawiam teraz na bezpieczeństwo przeciwpożarowe bo zabezpieczenia antykorozyjne mamy juz załatwione.
Sławek45

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Sławek45 »

Ja niedawno zamówiłem sporą ilość taśm i folii do pakowania towaru od firmy https://www.totalmarket.pl/kontakt/. Posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju taśmy samoprzylepne, dwustronne i taśmy z nadrukiem. Gwarantują atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę klienta oraz szybką realizację zleceń.
krótka

Re: Wyposażenie hali

Post autor: krótka »

Wyposażenie hali? Przede wszystkim palety. Wszystkie zaproponowali nam http://www.zphprofil.pl/oferta.asp po mocno atrakcyjnej cenie. Moim wymogom sprostało to całkowicie a do tego mamy gdzie trzymać nasze produkty. Także i Wam zalecam skupić się na tym polu, gdyż faktycznie robi to wrażenie.
KamilŚ89

Re: Wyposażenie hali

Post autor: KamilŚ89 »

Hala powinna być wyposażona przede wszystkim w najlepsze instalację przeciwpożarowe i kiedy ja budowałem magazyn główny nacisk stawiałem właśnie na zatrudnienie dobrej firmy . Montażem instalacji w mojej firmie zajęła się firma Jack-Service http://www.jackservice.com.pl/o-nas i powiem wam, że jestem spokojny o mój magazyn dobrze chroniony.
żaol4

Re: Wyposażenie hali

Post autor: żaol4 »

Może przydadzą wam się na hali rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej? Jeśli tak - zachęcam do przejrzenia szerokiej gamy usługi i produktów od http://hydroelektra.pl/produkty,c1. Dostarczą wam zaawansowane technicznie i wysokiej jakości rozwiązania, gwarantuję, że będziecie zadowoleni! Warto pogadać z nimi o potencjalnej współpracy.
samikł

Re: Wyposażenie hali

Post autor: samikł »

Inwestując w halę od razu warto zalożyć koszty automatyzacji i nowych technologii, w które wyposazymy halę. Dzięki temu wasza produkcja będzi efektywna i jak najbardziej opłacalna. Bardzo dużo tego typu rozwiązań oferuje http://emagserwis.pl/produkty/ - myślę, że warto się z nimi skontaktować i poprosić o doradztwo - na pewno dobrze Wam pomogą dopasować odpowiednie rozwiązania dla waszej hali.
Ómłko

Re: Wyposażenie hali

Post autor: Ómłko »

Jeżeli interesuje nas kompleksowe wyposażenie właśnie magazynów, na pewno powinniśmy mieć do swojej dyspozycji palety drewniane. Ich różne rodzaje, bardzo dużą ilość znajdziemy na stronie http://palety.katowice.pl/. Zdecydowanie to mogę polecić współpracę z nim. Pomogą dobrać odpowiednie palety, sprawią, że wszystko będzie działać, jak należy. Na pewno magazynowanie oraz transportowanie towarów po prostu będzie łatwiejsze, wygodniejsze, szybsze. O tym warto pomyśleć
łódka333

Re: Wyposażenie hali

Post autor: łódka333 »

Nasza ostatnia inwestycja? Zdecydowanie rampy przeładunkowe, które na dobre zagościły na terenie naszej hali. Inwestycja w nie stała się możliwa po zapoznaniu z ofertą https://rampyprzeladunkowe.pl/o-firmie-elko/ . Dostarczyli nam wszelkie produkty tego typu w jakości konkretnej i mocno nietuzinkowej. Mysle, ze i Twoim wymogom mogloby to sprostac. Łatwiej nam teraz organizowac przeładunek towarów na terenie hali. Także i Ty powinieneś się przyjrzeć tej ofercie.
grześkowa

Re: Wyposażenie hali

Post autor: grześkowa »

W każdym magazynie pewnie są podpodłogowe składy na wszystko, głównie u nas instalacje i gąszcz rur do których dostać się jakoś trzeba. Dlatego potrzebne są włazy. U nas akurat od https://www.wlazy.com.pl/ bo są świetne jakościowo, wykonane estetycznie a do tego mega odporne na naciski, np. maszyn budowlanych czy potem wózków i suwnicy. Marka stara się wykonywać włazy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, zapewnia wieloletnia gwarancję, nie znalazłam w sieci negatywnych opinii o tych włazach i rewizjach
finek

Re: Wyposażenie hali

Post autor: finek »

Warto pamiętać, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest obowiązkowa dla każdego magazynu. Konieczne jest uwzględnienie wszystkich warunków ochrony przeciwpożarowej magazynu i jego części. Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że za przygotowanie instrukcji i jej wdrożenie odpowiada właściciel, zarządca lub użytkownik
ODPOWIEDZ