Strona 1 z 1

sushi

: 11 gru 2019, 11:27
autor: Maluch098
Żyjąc w ciągłym biegu nie mam kompletnie czasu dla siebie, dlatego też jak przychodzi weekend to wykorzystuję go na maksa. Spotykam się ze znajomymi, odwiedzam rodzinę, idę do teatru, kina, na dyskotekę, czy po prostu napić się drinka z przyjaciółką. Ostatnio zaszalałyśmy i postanowiłyśmy spróbować sushi. Wybrałyśmy się do Garo Sushi, restauracji mieszczącej się na warszawskim Ursynowie, gdzie płynnie wprowadzono nas w nowe smaki, które nam podpasowały😊

Re: sushi

: 14 maja 2020, 14:42
autor: Andzia
Bardzo lubię sushi, ale niezbyt często jej jadam. Ogólnie przepadam za rybami, owocami morza i daniami wegetariańskimi. Właśnie, dlatego z braku czasu na gotowanie postanowiłam zamówić sobie dietę pudełkową wegetariańską z rybą https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska-z-ryba . Do tej pory sama przyrządzałam sobie jedzenie, więc dla mnie będzie to mała odmiana.

Re: sushi

: 23 sie 2020, 13:08
autor: yuba
Nie potrafię zrobić sushi

Re: sushi

: 23 sie 2020, 14:27
autor: lanza
Zawsze możesz się zapisać na takie warsztaty kulinarne https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ . Tam się nauczysz robić między innymi sushi jeśli wybierzesz taką tematykę a możesz też wybrać inną albo na przykład techniki posługiwania się nożem w kuchni, to też jest super sprawa

Re: sushi

: 08 lis 2020, 11:34
autor: erlich0
Sushi to pyszne danie, dlatego ma tak wielu miłośników w Polsce. Aby cieszyć się nim dowolnej porze warto skorzystać z oferty restauracji https://www.sushitoday.pl/ i zamówić wybrane sushi z dostawą do domu. Często korzystam z takiej opcji i jestem z niej bardzo zadowolony.

Re: sushi

: 12 lut 2021, 17:42
autor: dekorator
Ja uwielbiam takie dania w których znajduje się ryba praktycznie w każdej postaci. Tym bardziej, że odkąd jeszcze robię dania z przepisów od https://mowisalmon.pl/przepisy/ to wiem jak świetnie można przyrządzić łososia. Ogólnie jestem zdania, że w naszym kraju jemy zbyt mało ryb, które de facto są bardzo zdrowe.