sushi

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Maluch098
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 17:03

sushi

Post autor: Maluch098 »

Żyjąc w ciągłym biegu nie mam kompletnie czasu dla siebie, dlatego też jak przychodzi weekend to wykorzystuję go na maksa. Spotykam się ze znajomymi, odwiedzam rodzinę, idę do teatru, kina, na dyskotekę, czy po prostu napić się drinka z przyjaciółką. Ostatnio zaszalałyśmy i postanowiłyśmy spróbować sushi. Wybrałyśmy się do Garo Sushi, restauracji mieszczącej się na warszawskim Ursynowie, gdzie płynnie wprowadzono nas w nowe smaki, które nam podpasowały😊
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: sushi

Post autor: Andzia »

Bardzo lubię sushi, ale niezbyt często jej jadam. Ogólnie przepadam za rybami, owocami morza i daniami wegetariańskimi. Właśnie, dlatego z braku czasu na gotowanie postanowiłam zamówić sobie dietę pudełkową wegetariańską z rybą https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/wegetarianska-z-ryba . Do tej pory sama przyrządzałam sobie jedzenie, więc dla mnie będzie to mała odmiana.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: sushi

Post autor: yuba »

Nie potrafię zrobić sushi
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: sushi

Post autor: lanza »

Zawsze możesz się zapisać na takie warsztaty kulinarne https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ . Tam się nauczysz robić między innymi sushi jeśli wybierzesz taką tematykę a możesz też wybrać inną albo na przykład techniki posługiwania się nożem w kuchni, to też jest super sprawa
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: sushi

Post autor: erlich0 »

Sushi to pyszne danie, dlatego ma tak wielu miłośników w Polsce. Aby cieszyć się nim dowolnej porze warto skorzystać z oferty restauracji https://www.sushitoday.pl/ i zamówić wybrane sushi z dostawą do domu. Często korzystam z takiej opcji i jestem z niej bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: sushi

Post autor: dekorator »

Ja uwielbiam takie dania w których znajduje się ryba praktycznie w każdej postaci. Tym bardziej, że odkąd jeszcze robię dania z przepisów od https://mowisalmon.pl/przepisy/ to wiem jak świetnie można przyrządzić łososia. Ogólnie jestem zdania, że w naszym kraju jemy zbyt mało ryb, które de facto są bardzo zdrowe.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: sushi

Post autor: Kaja »

Sushi to dość specyficzny rodzaj posiłku, z pewnością trzeba lubić takie potrawy, choć kuchnia japońska obfituje w wiele różnych ciekawostek. Równie ciekawe może być to, jak wyglądają porcje w takich restauracjach, tutaj https://sushi-katowice.pl/jak-wygladaja ... atowicach/ można o tym więcej przeczytać. Jak wiadomo, każda kultura ma swoje własne podejście do jedzenia i nie inaczej jest tutaj.
ODPOWIEDZ