Strona 1 z 1

Budowa domu

: 25 lut 2019, 12:24
autor: LadyD
Na początku zanim zabierzesz się za budowę domu to chyba pierwszym kosztem jest zakup odpowiedniego projektu domu. Szukałeś już jakiegoś? Od tego jaki projekt domu wybierzesz zależy też to ile na niego wydasz. Wiem że ciekawe projekty domów ma http://www.mgprojekt.com.pl/ . Przy każdym projekcie mają też opisane ile mniej więcej będzie kosztowała budowa danego projektu. To bardzo pomaga przy planowaniu.

Re: Budowa domu

: 26 lut 2019, 16:50
autor: Joleczka091
Biorąc się za budowę domu trzeba również wziąć pod uwagę, że to wymaga naprawdę sporych nakładów finansowych. Nam w trakcie urządzania zabrakło niestety gotówki i musieliśmy sobie radzić w inny sposób. Można wziąć na przykład pożyczkę w znanej i rekomendowanej firmie takiej jak Assa. To może bardzo podratować w razie kłopotów finansowych i umożliwić dalsze urządzanie i wykańczanie wnętrza.

Re: Budowa domu

: 22 mar 2019, 14:01
autor: Malva
Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie. Trzeba mieć sporo czasu i nerwy ze stali aby to wszystko ogarnąć. Jak już uporacie się z formalnościami to pozostaje przygotowanie placu budowy. Nie powinno na nim zabraknąć kontenera na odpady budowlane. Bardzo dobre i pojemne kontenery znajdziecie w ofercie firmy Ekombud https://ekombud.pl/ . To producent kontenerów stalowych o różnym przeznaczeniu. Do wyboru jest 40 modeli kontenerów o różnej pojemności. Kontenery te są przystosowane do składowania odpadów a także do bezpiecznego transportowania ich do miejsca utylizacji.

Re: Budowa domu

: 23 mar 2019, 21:37
autor: Dasto
Zobaczcie też ofertę sklepu https://sklep.elus.pl/ Dają Klientom jak najszerszego wyboru i jednocześnie możliwości zrobienia szybkich i wygodnych zakupów z dostawą do domu w 24h od jakiegoś czasu online. Przy zachowaniu najlepszych, konkurencyjnych cen.

Re: Budowa domu

: 02 kwie 2019, 8:28
autor: karin33
Budowa domu to spory koszt. Żeby go trochę zminimalizować część prac można wykonać samodzielnie. Na przykład położenie tynków nie jest zbyt skomplikowane. Można ułatwić sobie pracę korzystając w agregatów tynkarskich. Są one dostępne w sklepach jak tu http://budmar-mb.pl/pl/ więc łatwo ogarnąć temat.

Re: Budowa domu

: 19 kwie 2019, 16:40
autor: kelte
Znajomy korzystał z tego i poleca. Chyba też się zdecyduję na coś takiego

Re: Budowa domu

: 30 kwie 2019, 13:23
autor: sajmon
A co ze ściekami? Jestem w trakcie budowy własnego domu i zastanawiam się nad kwestią ścieków. Czy jest tu jakiś fachowiec, który się na tym zna? Myślę nad przydomową oczyszczalnią ścieków, ale nie wiem jak to się ma w praktyce. Będzie czuć bardzo coś takiego? Znalazłem ciekawą firmę https://geo-test.pl/ . Od wielu lat zajmują się tego typu systemami. Jak się zdecyduję to właśnie na ich usługi.

Re: Budowa domu

: 30 kwie 2019, 15:07
autor: kelte
Czy https://vosa.pl/ będzie odpowiednim rozwiązaniem do instalacji wodno-kanalizacyjnych? Potrzebuję dobrego projektu, który sprawdzi się w procesie realizacji. Dlatego potrzebni mi prawdziwi fachowcy z odpowiednim doświadczeniem. Mieliście kiedykolwiek doświadczenia z tą firmą? Bo w necie mają nienaganne opinie na swój temat.

Re: Budowa domu

: 31 lip 2020, 9:15
autor: Bodzio12
zastanawiałam się ostatnio dlaczego jeśli buduje się rożne domu i budynki to tak mało myśli si,ę o osobach z niepełnosprawnością. Tak wiele jest publicznych budynków w naszym kraju gdzie nadal nie ma platformy czy ramy dla niepełnosprawnych. Takie osoby muszą kupować taki sprzęt jak le-kosztuje-schodolaz-poznaj-rynkowe-ceny/ bu mus poruszać się po schować. To jest naprawdę przykre.