Strona 1 z 1

terminal płatniczy

: 20 lis 2019, 12:02
autor: plakowski90
Dzień dobry
Jestem w trakcie szukania terminala płatniczego do kwiaciarni. Mile widziana opcja terminala przenośnego. W internecie jest dużo reklam takich terminali i nie wiem na co się zdecydować. Z czego korzystanie? Macie jakieś doświadczenia? Na ten moment najbardziej pasuje mi firma http://mofimo.com/.
pozdrawiam

Re: terminal płatniczy

: 24 lis 2019, 19:53
autor: gajga
Wzięłabym pod uwagę terminal https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/o ... /lane-3000 jeden z lepszych jeśli mowa o designie, wielkości i działaniu. Ze względu na funkcjonalność to duża konkurencja dla innych modeli. Podnosi poprzeczkę, w końcu ten model umożliwia obsługę każdej płatności mobilnej i zbliżeniowej. Z aplikacją PayTel rewelacja.

bezpłatne kursy języka angielskiego katowice

Re: terminal płatniczy

: 28 lip 2020, 16:47
autor: lawenda
Ja też jestem w szoku jak mi mówią, że nie ma terminala.. Chociaż i tak częściej robię zakupy online. Plus jest taki, że coraz więcej sklepów online korzysta z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online dzięki czemu płacenie za zakupy jest szybkie, wygodne oraz bezpieczne.

Re: terminal płatniczy

: 19 kwie 2021, 20:12
autor: dekorator
W sumie ja nie korzystam z takich rzeczy u siebie gdyż skupiam się w głównej mierze na prowadzeniu sklepu internetowego. Jestem za to zdania, że warto na pewno zainteresować się płatnościami z Facebook https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb które jak dla mnie są czymś niezwykle funkcjonalnym.

Re: terminal płatniczy

: 24 sie 2021, 14:03
autor: Dżem
Jeśli chcesz fajny terminal który będzie potrzebny w twojej firmie w kwiaciarni to polecam https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali . Jest tu bardzo duży wybór terminali i wybierzesz to co będzie ci potrzebne. Terminal zawsze się przyda ten stacjonarny tak jak i ten mobilny - jest to wielka wygoda