terminal płatniczy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

terminal płatniczy

Post autor: plakowski90 »

Dzień dobry
Jestem w trakcie szukania terminala płatniczego do kwiaciarni. Mile widziana opcja terminala przenośnego. W internecie jest dużo reklam takich terminali i nie wiem na co się zdecydować. Z czego korzystanie? Macie jakieś doświadczenia? Na ten moment najbardziej pasuje mi firma http://mofimo.com/.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: terminal płatniczy

Post autor: gajga »

Wzięłabym pod uwagę terminal https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/o ... /lane-3000 jeden z lepszych jeśli mowa o designie, wielkości i działaniu. Ze względu na funkcjonalność to duża konkurencja dla innych modeli. Podnosi poprzeczkę, w końcu ten model umożliwia obsługę każdej płatności mobilnej i zbliżeniowej. Z aplikacją PayTel rewelacja.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 290
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: terminal płatniczy

Post autor: lawenda »

Ja też jestem w szoku jak mi mówią, że nie ma terminala.. Chociaż i tak częściej robię zakupy online. Plus jest taki, że coraz więcej sklepów online korzysta z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online dzięki czemu płacenie za zakupy jest szybkie, wygodne oraz bezpieczne.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: terminal płatniczy

Post autor: dekorator »

W sumie ja nie korzystam z takich rzeczy u siebie gdyż skupiam się w głównej mierze na prowadzeniu sklepu internetowego. Jestem za to zdania, że warto na pewno zainteresować się płatnościami z Facebook https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb które jak dla mnie są czymś niezwykle funkcjonalnym.
Dżem

Re: terminal płatniczy

Post autor: Dżem »

Jeśli chcesz fajny terminal który będzie potrzebny w twojej firmie w kwiaciarni to polecam https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali . Jest tu bardzo duży wybór terminali i wybierzesz to co będzie ci potrzebne. Terminal zawsze się przyda ten stacjonarny tak jak i ten mobilny - jest to wielka wygoda
ODPOWIEDZ