Strona 1 z 1

Ekspres do kawy

: 22 lut 2019, 16:33
autor: LadyD
Niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy do mojej kuchni. Nie powiem bo ceny są różne jak i rodzaje. Wiem, ze chcąc napić się dobrej kawy muszę też zainwestować w dobry ekspres. Po moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, że tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 najlepiej będzie go kupić. W końcu w profesjonalnym miejscu znajdzie się dobry ekspres.

Re: Ekspres do kawy

: 24 lut 2019, 11:38
autor: Joleczka091
Też akurat poszukuję dla siebie nowego ekspresu i z kolei myślałam o takkim przelewowym - http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4407. Słyszałam, że marka Adler jest solidne i oferuje porządne sprzęty. A u mnie w kuchni już chyba tylko brakuje właśnie ekspresu. A nie wyobrażam sobie poranka bez kawy :)

Re: Ekspres do kawy

: 15 maja 2019, 16:51
autor: Walkowa
A wiecie o tym, że taki ekspres do kawy powinno się regularnie odkamieniać - zwłaszcza wtedy, kiedy ma się twardą wodę w mieszkaniu? Można tutaj zastosować domowe metody, ale lepsze będzie raczej zastosowanie profesjonalnego odkamieniaicza, na przykład https://strefafiltrow.pl/odkamieniacz-d ... 500ml.html. Jeśli chcecie, aby Wasz sprzęt posłużył Wam jak najdłużej, warto o tym pomyśleć :)