Ekspres do kawy

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Ekspres do kawy

Post autor: LadyD »

Niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy do mojej kuchni. Nie powiem bo ceny są różne jak i rodzaje. Wiem, ze chcąc napić się dobrej kawy muszę też zainwestować w dobry ekspres. Po moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, że tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 najlepiej będzie go kupić. W końcu w profesjonalnym miejscu znajdzie się dobry ekspres.
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Joleczka091 »

Też akurat poszukuję dla siebie nowego ekspresu i z kolei myślałam o takkim przelewowym - http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4407. Słyszałam, że marka Adler jest solidne i oferuje porządne sprzęty. A u mnie w kuchni już chyba tylko brakuje właśnie ekspresu. A nie wyobrażam sobie poranka bez kawy :)
:)
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Walkowa »

A wiecie o tym, że taki ekspres do kawy powinno się regularnie odkamieniać - zwłaszcza wtedy, kiedy ma się twardą wodę w mieszkaniu? Można tutaj zastosować domowe metody, ale lepsze będzie raczej zastosowanie profesjonalnego odkamieniaicza, na przykład https://strefafiltrow.pl/odkamieniacz-d ... 500ml.html. Jeśli chcecie, aby Wasz sprzęt posłużył Wam jak najdłużej, warto o tym pomyśleć :)
ODPOWIEDZ