Strona 1 z 1

Wizualizacje MG Projekt

: 06 lis 2019, 12:33
autor: archie
Witam, czy możecie się ze mną podzielić wizualizacjami, jeśli chodzi o projekty MG Projekt? Jest to podobno znana firma, wiele osób o niej mówi, opinie w porządku, ale chciałabym widzieć tak prawdziwie zbudowane domy i może wasze opisy doświadczeń z tymi projektami. Jeśli to nie problem oczywiście.

Re: Wizualizacje MG Projekt

: 13 lis 2019, 19:56
autor: foxi
Niestety dom budowaliśmy dużo wcześniej ale firma rzeczywiście ma dużo do zaoferowania. Teraz wyczytałam ,że trwa konkurs fotograficzny pn. "Pochwal się swoim domem" i nie wykluczone ,że weźmiemy w nim udział, bo do wygrania jest wspaniały sprzęt
Fajnie, że taki sprzęt czasem jest do wygrania jak tu: https://starastrona.mgprojekt.com.pl/ko ... iczny-2019, ten robot koszący to marzenie mojego męża a przy okazji rzeczywiście pochwalimy się naszym domem.

Re: Wizualizacje MG Projekt

: 18 lis 2019, 18:51
autor: bob
Tak, pracownia dużo oferuje. Ostatnio nawet dla klientów otworzyli grupy na FB, żeby Ci mogli rozmawiać o danym projekcie, czy budowanym już domu. Moim zdaniem świetna inicjatywa. Widać, że zależy im na ludziach, po prostu i ich zadowoleniu z domu, jaki kupują.

Re: Wizualizacje MG Projekt

: 26 lis 2019, 8:38
autor: brukselka
Słuchaj, jeśli z danego projektu ktoś budował, to znajdziesz albo na ich forum te wizualizacje, albo bezpośrednio na stronie. Czasem klienci im wysyłają, a oni dołączają właśnie do swojej strony. Także tam bym Ci radziła poszukać bezpośrednio.