Wizualizacje MG Projekt

Awatar użytkownika
archie
Posty: 73
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:42

Wizualizacje MG Projekt

Post autor: archie »

Witam, czy możecie się ze mną podzielić wizualizacjami, jeśli chodzi o projekty MG Projekt? Jest to podobno znana firma, wiele osób o niej mówi, opinie w porządku, ale chciałabym widzieć tak prawdziwie zbudowane domy i może wasze opisy doświadczeń z tymi projektami. Jeśli to nie problem oczywiście.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 61
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:40

Re: Wizualizacje MG Projekt

Post autor: foxi »

Niestety dom budowaliśmy dużo wcześniej ale firma rzeczywiście ma dużo do zaoferowania. Teraz wyczytałam ,że trwa konkurs fotograficzny pn. "Pochwal się swoim domem" i nie wykluczone ,że weźmiemy w nim udział, bo do wygrania jest wspaniały sprzęt
Fajnie, że taki sprzęt czasem jest do wygrania jak tu: https://starastrona.mgprojekt.com.pl/ko ... iczny-2019, ten robot koszący to marzenie mojego męża a przy okazji rzeczywiście pochwalimy się naszym domem.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Wizualizacje MG Projekt

Post autor: bob »

Tak, pracownia dużo oferuje. Ostatnio nawet dla klientów otworzyli grupy na FB, żeby Ci mogli rozmawiać o danym projekcie, czy budowanym już domu. Moim zdaniem świetna inicjatywa. Widać, że zależy im na ludziach, po prostu i ich zadowoleniu z domu, jaki kupują.
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Wizualizacje MG Projekt

Post autor: brukselka »

Słuchaj, jeśli z danego projektu ktoś budował, to znajdziesz albo na ich forum te wizualizacje, albo bezpośrednio na stronie. Czasem klienci im wysyłają, a oni dołączają właśnie do swojej strony. Także tam bym Ci radziła poszukać bezpośrednio.
ODPOWIEDZ