Zniszczone włosy a peruka?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mamuśka17

Zniszczone włosy a peruka?

Post autor: mamuśka17 »

Niestety od jakiegoś czasu zmagam się z bardzo zniszczonymi włosami. Jak mogę je zregenerować? Jakiś czas temu czytałam o tym, by je obciąć na ten czas nosić perukę. Na https://www.rokoko.com.pl/peruki-katowice/ można takie peruki kupić. Jest też salon w Katowicach. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
żośka

Re: Zniszczone włosy a peruka?

Post autor: żośka »

Kochana co jest powodem zniszczenia? Ja miałam bardzo zniszczone włosy poprzez rozjaśnianie włosów. Z brunetki chciałam być blondynką. Teraz obcięłam włosy tak do ramion, ale źle czułam się w krótkich włosach. Przeczytałam na http://www.klub.kobiety.net.pl/moje/lin ... -,406.html o zabiegu przedłużania włosów i chyba się zdecyduję. Może pomyśl też o tym. Moja koleżanka ma bardzo ładne włosy i w szoku byłam, jak mówiła, że przedłuża od lat. Efekt bardzo naturalny
łąkiłan

Re: Zniszczone włosy a peruka?

Post autor: łąkiłan »

Myślę że peruka będzie super wyborem, albo i tupecik/topper - rozważ sobie coś z tego sklepu: https://tanieperuki.pl/tupety-wlosy-doczepiane-clip-in/, mają dość duży wybór topperów damskich i niskie ceny a bardzo fajne modele.
justynakolano0ś

Re: Zniszczone włosy a peruka?

Post autor: justynakolano0ś »

Myślę również że warto rzucić okiem na peruki naturalne ze sklepu z naturalnymi perukami tutaj: https://hairly.pl/sklep/kat/peruki-naturalne/ - mają super włosy naturalne, slowiańskie, często dziewicze. Dobre czepki, jak założyłam poczułam się znowu piękną kobietą.
ODPOWIEDZ