Żłobek

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Żłobek

Post autor: feliz »

Wiem, że wiele mam chce jak najszybciej ruszyć do pracy, ja sama do pracy wróciłam po 1.5 roku od urodzenia synka, wiec posłałam go do żłobka. Wybrałam najlepsze, najbardziej rzetelne miejsce, czyli prywatny żłobek Akademia Malucha https://www.akademiadlamalucha.pl/zajecia w Chorzowie. Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne ceny, posiadają wiele dobrze zorganizowanych zajęć, super zajmują się moim maluszkiem, polecam serdecznie.
Żanetta

Re: Żłobek

Post autor: Żanetta »

Ja prowadzę niewielką firmę, dlatego także nie mogłam pozwolić sobie na długi urlop macierzyński. Z mężem zdecydowaliśmy się na zapisanie dziecka do żłobka https://www.gwiazdolandia.com w Katowicach. Dysponują wykwalifikowanym personelem, nowoczesną placówką oraz szeroką ofertą zajęć dodatkowych. Syn znalazł sobie tam już znajomych i chętnie chodzi codziennie do żłobka.
jaśko

Re: Żłobek

Post autor: jaśko »

ZigZag to świetne miejsce dla dzieci, nie wie dokładnie w jakich miastach mają placówki, ale dla swojego dziecka wybrałem żłobek w Lublinie. To świetne miejsce w który syn czuje się dobrze i ma wspaniałą opiekę. Polecam wybierać palcówki obcojęzyczne, to świetny start dla każdego malucha.
Wór

Re: Żłobek

Post autor: Wór »

Miałam to szczęście, że mogłam zostać z synkiem w domu do jego drugich urodzin. Dopiero wtedy zdecydowaliśmy o posłaniu go do żłobka. Uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Piotruś aż trząsł się na widok innych dzieci i chętnie się z nimi bawił. Wybraliśmy placówkę bliską naszym wartościom rodzicielskim https://www.wioski.co . Na szczęście mieliśmy taką nieopodal naszego domu. Pedagodzy - wioskowi opiekunowie mówią o swoich uczuciach, zaznaczają granice i uczą tego samego dzieci.
dagaa

Re: Żłobek

Post autor: dagaa »

Według mnie, zastanowienie się nad wyborem jak Przedszkole Bemowo , które można znaleźć na stronie https://norlandiaprzedszkola.pl/bemowo wydaje się być rozsądnym krokiem. Oferowana tam opieka jest wyjątkowo wysoka, co czyni to miejsce atrakcyjnym wyborem.
ODPOWIEDZ