Zdjęcia bliskich

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Piękna1
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:13

Zdjęcia bliskich

Post autor: Piękna1 »

Miałam piękne zdjęcia robione przez mojego tatę z czasów młodości. Postanowiłam uhonorować jego pamięć wieszając w sypialni jego dzieła. Znalazłam firmę http://galeriaram.pl/ i zamówiłam u nich piękne ramy, w które oprawiłam zdjęcia. Wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł i pamiętaniu o swoich bliskich.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Re: Zdjęcia bliskich

Post autor: Gszegosz99 »

Dzisiaj jest o tyle prościej, że przy wsparciu odpowiednich sprzętów, jesteście w stanie w znaczący sposób poprawić jakość Waszej pracy. Na przykładzie https://fotostrada.pl/akcesoria/akcesoria-do-aparatow świetnie widać, w jakim kierunku warto pójść z tym tematem. Myślę, że jeśli zakupicie takie akcesoria, to jakość Waszej pracy będzie o wiele wyższa.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Zdjęcia bliskich

Post autor: gajga »

Można jeszcze zamówić fotoksiążkę i wszystkie ważne zdjęcia tam umieścić. Ja sprezentowałam tak babci kiedyś album z wszystkimi dziećmi i wnukami. Radość jej bezcenna, Te tu https://www.cewe.pl/ fotoksiążki są najlepsze. Mam ogólnie 4 w domu i każda z innej firmy. Teraz z wesela siostry będę robić to zdecydowanie od Cewe zamówię. Papier jest lepszy, ksiązka lepiej klejona, a jakość zdjęć też super. Do tej jedynej nie mam uwag.
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: Zdjęcia bliskich

Post autor: melodia67 »

Pomysłów na zachowanie pamiątkowych zdjęć jest naprawdę wiele. Inspiracji można szukać w sieci. Jest sporo blogów i portali o tej tematyce. Na przykład ostatnio natknęłam się na sklep internetowy https://aluramy.pl/. Oferują oni najpopularniejsze formy ram drewnianych, ram aluminiowych oraz antyramy. Jakiś czas temu z mężem zamówiliśmy puzzle ze zdjęciem, które gdy ułożymy mamy zamiar oprawić w antyramę. Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł na dekorację do domu, ale też zachowanie pamiątkowych zdjęć na dłużej.
cynt

Re: Zdjęcia bliskich

Post autor: cynt »

A ja takie najbardziej wyjątkowe, ważne dla mnie zdjęcia przechowuję w dedykowanym dla nich pudełeczku - dokładnie to tym: https://paper-project.pl/produkt/pudelk ... ecia-male/. Jest trwałe, stylowe, wiązane i sztywne. Mam tam zdjęcia moich pra dziadków, dziadków, moich rodziców i innych osób które były i są dla mnie bardzo ważne w życiu. Myślę, że warto w takie pudełko zainwestować właśnie chociażby dlatego, żeby mieć wszystkie zdjęcia przechowywane w innym miejscu niż zwykle trzyma się fotki.
ODPOWIEDZ