Założenie konta osobistego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Historia
Posty: 17
Rejestracja: 13 kwie 2019, 11:08

Założenie konta osobistego

Post autor: Historia »

Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o sprawy bankowe. Doradzicie w jakich bankach mają obecnie dobre oferty jeśli chodzi o otwarcie własnego konta osobistego?
Awatar użytkownika
Hjort
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:18

Re: Założenie konta osobistego

Post autor: Hjort »

Konta są bardzo rózne i maja rózne opłaty. Dlatego zanim zdecydujesz się założyć konto, które uważane jest np. przez Twoich znajomych za najlepsze konto bankowe, sprawdź, czy takie jest w rzeczywistości, czy jest ono w pełni darmowe i na jakich warunkach jest otwierane. Pamiętaj, że często konto które jest najlepsze dla jednych, nie koniecznie będzie również najlepsze dla innych – to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Najlepiej będzie jeśli po prostu zerkniesz sobie na ten ranking kont bankowych - na stronie jest porównanie ofert kont bankowych w poszczególnych bankach i można sobie zobaczyć jakie są ich warunki.....
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Założenie konta osobistego

Post autor: Kaja »

Założenie konta osobistego nie jest trudne i każdy bank je oferuje, ale żeby wiedzieć, gdzie będzie najlepiej, trzeba najpierw porównać różne oferty.
ODPOWIEDZ