zabiegi u chirurga plastycznego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jowita1987
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 13:56

zabiegi u chirurga plastycznego

Post autor: jowita1987 »

Hej! Poddaliście się lub zamierzacie się kiedyś poddać jakimś zabiegom u chirurga plastycznego? Mnie bardzo kusi powiększenie biustu https://www.euroklinika.com.pl/chirurgia-plastyczna/powiekszanie_piersi/, ale nie wiem jeszcze czy finalnie się zdecyduję, bo to jednak spora ingerencja w ciało, prawda? No chyba że któraś z pań ma to za sobą i chciałaby opowiedzieć o swojej przygodzie?
sarka

Re: zabiegi u chirurga plastycznego

Post autor: sarka »

Nigdy jeszcze się nie poddałam ale zastanawiam się nad implantacją piersi, chciałabym je powiększyć. A słyszałam, że dr Żukowska z Łodzi robi udane operacje i pacjentki są zadowolone więc jak już to do niej bym się wybrała. Fajnie byłoby się cieszyć ze swojego wyglądu
kuczkon

Re: zabiegi u chirurga plastycznego

Post autor: kuczkon »

a nie lepiej medycyna estetyczna? Odpowiednio przeprowadzone zabiegi medycyny estetycznej mogą skutecznie poprawić wygląd skóry, ale wymagają również odpowiedniej pielęgnacji. W artykule na https://dziennikzwiazkowy.com/artykul-s ... m-ma-sens/ przeczytasz o tym, jak dbać o skórę po zabiegu laserowego odmładzania.
tośkaa

Re: zabiegi u chirurga plastycznego

Post autor: tośkaa »

Zachęcam do zapoznania się z propozycją kliniki, dostępną na witrynie https://drwolfingerclinic.pl/cennik/drwolfingerclinic/ . Wykonywane zabiegi charakteryzują się doskonałą precyzją oraz dbałością o detale, co przekłada się na zapewnienie pacjentom poczucia pewności i komfortu.
bączek3

Re: zabiegi u chirurga plastycznego

Post autor: bączek3 »

Chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez ryzyka związanego z tradycyjną chirurgia? Medycyna estetyczna oferuje innowacyjne metody redukcji tkanki tłuszczowej, które zapewniają efektywność i bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej na temat możliwości modelowania ciała: https://rejestrmedyczny.pl/artykuly/efe ... podziewac/
ODPOWIEDZ