zabawki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Nitara_87
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 4:46

zabawki

Post autor: Nitara_87 »

Jakie zabawki kupić dziecku, które niedawno skończyło roczek. Ktoś wspominał o hulajnodze 2 w 1 ale ja nie jestem przekonana do takiego czegoś. Dziecko jest moją bratanicą, mieszkam od bata bardzo daleko, ponad czterysta kilometrów, więc nie widujemy się zbyt często. Chciałabym zrobić małej fajny prezent. Ale nie za bardzo mam pomysł co to mogłoby być. Pomożecie? Podpowiecie coś?
safeeme

Re: zabawki

Post autor: safeeme »

W sumie ja to się mocno zastanawiam nad tym, co kupić i zrobić, żeby jednak dzieciaki były z prezentów zadowolone. I jak dla mnie to jednak hulajnoga na pompowanych kołach jest interesującą opcją. Mam nadzieję, że wy również na coś takiego stawiacie. Co mi powiecie ?
kasix86

Re: zabawki

Post autor: kasix86 »

Tez mi sie wlasnie wydaje, ze takie ruchowe zabawki to fajny kierunek - mojej siostrzenicy wlasnie marzy sie hulajnoga trójkołowa dla dziecka i mamy zamiar jej sprawic taka na nastepne urodziny :)
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 331
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: zabawki

Post autor: lawenda »

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć najnowsze i najciekawsze zestawy LEGO, zestawy klocków to strona, którą warto odwiedzić. Bogata oferta, klarowna prezentacja produktów oraz liczne recenzje sprawiają, że zakupy są nie tylko proste, ale i przyjemne.
jjastaa88

Re: zabawki

Post autor: jjastaa88 »

Nie wiecie, jaki prezent dla sześciolatka będzie najlepszy? To ja chętnie Wam podpowiem, że zdecydowanie fajnie będzie po prostu zbudować w sobie przekonanie, że coś kreatywnego będzie dobre. A w Auzou to na pewno znajdziecie. Wierzę w to.
MartaS

Re: zabawki

Post autor: MartaS »

Króliczek Alilo to interaktywna zabawka, która oferuje dzieciom wiele możliwości zabawy - https://babystuff.pl/pl/blog/poznaj-hul ... 71983.html . Zabawka wyposażona jest w różne funkcje dźwiękowe i świetlne, które rozweselą maluchy i zainteresują je na dłużej. Króliczek Alilo jest idealnym prezentem dla dzieci, które lubią interaktywne i edukacyjne zabawki.
Dawkon2

Re: zabawki

Post autor: Dawkon2 »

Zabawki edukacyjne dla 5 latka to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych i poznawczych dziecka. Wybierając produkty z tej kategorii, zapewniasz swojemu maluchowi narzędzia do nauki przez zabawę. Na stronie Strefa Smyka znajdziesz szeroki wybór takich zabawek, które wspomagają rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną wspierać wszechstronny rozwój swoich pociech w wieku przedszkolnym.
ODPOWIEDZ