Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Post autor: dron »

Czeka nas wykonanie więźby dachowej. Pytaniem otwartym pozostaje kwestia wyboru odpowiedniej jakości gwoździ, która utrzyma to wszystko w spójnej całości - nawet w obliczu silnego wiatru.
W związku z tym, szukam jakiś wytrzymałych gwoździ - jakie cechy powinny posiadać?
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Re: Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Post autor: mark »

Pytasz w kontekscie własnej inwestycji? Pytasz, bo chcesz poszerzyć ofertę swojej firmy o tego typu realizacje?
Generalnie do więźby dachowej używa się wytrzymałych gwoździ a często i wkrętów, które po pierwsze będą wytrzymałe, a po drugie odporne na różnego rodzaju korozje, które mogłyby osłabić wiązania.
Szukaj też u sprawdzonych producentów, który daje gwarancje na swoje wyroby. Np tutaj możesz jeszcze dopytać: https://www.metalurgia.pl/gwozdzie/gwozdzie-stalowe
hiczungł

Re: Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Post autor: hiczungł »

A czy zdążyłeś już zaopatrzyć się we właściwą więźbę dachową? Znalezienie tego było dla mnie sporym wyzwaniem, dlatego postaram się ułatwić te zadanie Tobie. Mi w tym pomogła oferta tartaku Pana Hajduczka http://tartakjejkowice.pl/oferta/wiezba-cnc . Stworzyli dla nas solidną i trwałą więźbę dachową!
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Post autor: Walkowa »

A czy ktoś z Was zamawiał może taką więźbę dachową w warszawskiej firmie MG Dachy? Ja ostatnio trafiłam na jej ofertę na stronie internetowej https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Dowiedziałam się również stamtąd, jakie są rodzaje takiej więźby i w jaki sposób się ją montuje. Tak więc polecam zajrzeć, jeśli interesuje Was ten temat ;)
mókasz

Re: Wytrzymałe gwoździe stalowe - więźba dachowa

Post autor: mókasz »

A więźbę skąd zamawiasz? Miej również na uwadze, że jakość odgrywa tu ważne znaczenie. Zdecydowałem się na ofertę https://www.marwerbud.pl/oferta/wiezba-dachowa i było to kapitalnym pomysłem. Jakość okazała się odgrywać tutaj znaczącą role. Wykorzystanie więźby jest koniecznością przy budownictwie mieszkalnym.
ODPOWIEDZ