wyposażenie gastronomii

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Rejmundś0692

wyposażenie gastronomii

Post autor: Rejmundś0692 »

Witam, nie wiecie skąd kupić produkty do wyposażenia gastronomii? Na stronie https://gastroplaneta.pl/pl/c/Blendery/67 jest mnóstwo produktów przydatnych w gastronomii między innymi blendery. Skąd kupowaliście do tej pory taki sprzęt? Warto kupować takie produkty z internetu?
awiśka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: awiśka »

Możesz też zerknąć sobie tutaj https://www.gastropuls.pl/plyty-lupkowe . Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym można się kompleksowo wyposażyć. W ofercie maja nie tylko urządzenia, ale również akcesoria. Wybór jest naprawdę ogromny. Z powodzeniem wyposażysz tam każdy lokal. Oczywiście obecnie warto wszystko zamawiać online.
tośka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: tośka »

Uważam, że najlepiej zerknąć sobie tutaj https://sklep.technica.pl/obieraczki-do ... naklo-oz8n . Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym można zrobić kompleksowe zakupy do swojego lokalu. Myślę, że warto przede wszystkim postawić na profesjonalne rozwiązania, aby podawane gościom dania były naprawdę wyjątkowe.
TomekCzyKaról

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: TomekCzyKaról »

Myślę, że wyposażenie dla gastronomi jest bardzo drogie i trzeba się z tym liczyć. Całe szczęście teraz można sobie wziąć coś takiego w wynajem czy leasing. Chociaż w sumie to jest jedno i to samo. Moim zdaniem teraz w ogóle nie opłaca się otwierać gastronomii.
Łasica23

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Łasica23 »

Rejmundś0692 pisze: ↑04 lut 2021, 10:55 Witam, nie wiecie skąd kupić produkty do wyposażenia gastronomii? Na stronie https://gastroplaneta.pl/pl/c/Blendery/67 jest mnóstwo produktów przydatnych w gastronomii między innymi blendery. Skąd kupowaliście do tej pory taki sprzęt? Warto kupować takie produkty z internetu?
Według mnie nie może w gastronomii zabraknąć dobrej kawy. Sprawdźcie sobie https://sklepteges.pl/ekspresy-kolbowe/. To bardzo dobra stronka z kawą, ale znajdziecie tam też herbatę i wysokiej klasy ekspresy kawowe w sam raz do gastronomii.
rabuś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: rabuś »

Rozumiem wyposażenie typu ekspresy czy blendery, a co ze zmywarką gastronomiczną? Jak nie wiecie na którą firmę się zdecydować, to podpowiem, że https://www.winterhalter.com/pl-pl/ robi najlepszy sprzęt myjący – zmywarki kapturowe, podblatowe etc. Kwintesencja jakości. Jak już inwestować, to tylko w najlepszy sprzęt.
aguś1

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: aguś1 »

A tutaj https://sklep.technica.pl/drzwi-rozsuwa ... -aro-700-2 sprawdzaliście już ofertę? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o sprzęt do gastronomi. Niewątpliwie jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć w profesjonalne produkty.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: dekorator »

Jak dla mnie przede wszystkim w miejscu gdzie jest przygotowywane i serwowane jedzenie to najważniejsza jest czystość. Właśnie dlatego ja praktycznie od samego początku korzystam z niezawodnej chemii dla gastronomii https://calde.pl/chemia-dla-gastronomii i wiem, że sprawdza się ona znakomicie.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Kordia »

W kuchni najważniejsza jest dobra jakość produktów. Dlatego warto wybierać sprawdzonych dostawców, takich jak https://trafinoil.pl/ . Oni dostarczają świeży olej, kontrolują też, czy w danej restauracji nie kończy się olej. W razie potrzeby dostarczają go. Formalności zajmują sekundę. Poza tym oferują też utylizację zużytego oleju, więc jest kilka korzyści w jednym. Ta ostatnia opcja jest ważna, bo teraz każdy przedsiębiorca powinien być odpowiedzialny, a w to wchodzi też troska o środowisko. Zużyty olej może być szkodliwy dla otoczenia, zwierząt i roślin.
Paweł_D

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Paweł_D »

Marka Winterhalter jest najlepsza na rynku jeśli chodzi o zmywarki gastronomiczne Zapoznajcie się z ich produktami. Uprzedzam, że są drogie, ale to światowy lider zmywarek gastronomicznych, wszystkie najlepsze lokale mają właśnie sprzęt od nich. Prawidłowe i nieprzerwalne działanie kuchni jest bardzo ważne więc trzeba wybierać sprzęt bezawaryjny i taki, który poradzi sobie z naprawdę dużą eksploatacją. Ich właśnie takich jest. Nawet po 5 latach działaniach ich zmywarki lepiej zmywają niż nowe z niższej półki. Moim zdaniem to nie jest bez znaczenia.
ODPOWIEDZ