Wynajem noclegu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
constantine
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:01

Wynajem noclegu

Post autor: constantine »

Hej, jaki apartament do wynajęcia będzie sprawdzony w Warszawie. Konkretnie szukam czegoś na Weekend w dobrej lokalizacji. Macie swoje sprawdzone oferty?
Może człowiek, jak skóra na dłoniach, robi się twardszy pod wpływem stale zadawanego bólu.
Awatar użytkownika
bawarka
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:29

Re: Wynajem noclegu

Post autor: bawarka »

Jak chcecie naprawdę fajne miejsce, żeby sobie w weekend odpocząć to polecam się na południe Polski wybrać na granicę z Czechami do Bohumina - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html Najlepsze miejsce w jakim byłam, a piwne spa to mega wypas
Awatar użytkownika
cinek75
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:53

Re: Wynajem noclegu

Post autor: cinek75 »

Właśnie szukałem tego typu porad. Niezwykle pożyteczny temat dla mnie.

tapczan pojedynczy
Błagał ją tymi swoimi oczami barwy morza jak mała foczka, która potrzebuje pomocy. Jak Annabeth udaje się nie ulec mu od czasu do czasu?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Wynajem noclegu

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam wypożyczalnie samochodów w Szczecinie
Awatar użytkownika
rosomak
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:48

Re: Wynajem noclegu

Post autor: rosomak »

Ja szukałem ostatnio noclegu w Międzyzdrojach i powiem, że znalezienie czegoś o tej porze roku graniczy z cudem. Trzeba rezerwować często z pół roku wcześniej.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Wynajem noclegu

Post autor: anton »

ja szukam czegoś taniego w Łodzi
ODPOWIEDZ