Wycieraczki samochodowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Wycieraczki samochodowe

Post autor: Walkowa »

Witajcie,
mam pytanie motoryzacyjne. Jak często wymieniacie wycieraczki samochodowe w Waszych autach? Wydaje mi się, że takie wycieraczki mają dość spore znaczenie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze w czasie ulewy, prawda? Jaki powinien więc być maksymalny czas użytkowania jednych wycieraczek Waszym zdaniem?
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Wycieraczki samochodowe

Post autor: Tapiekna »

Ja wymieniam jak jest taka potrzeba po prostu, nie wcześniej. Jak marzą, rozcierają brud na szybie to znak, że trzeba je wymienić. Co do części samochodowych to warto też zainteresować się propozycjami od http://www.amos.auto.pl Znajdziecie tu spory wybór bagażników samochodowych.
tośkaa

Re: Wycieraczki samochodowe

Post autor: tośkaa »

Mogę podzielić się moimi przemyśleniami na temat inwestycji w Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Te wycieraczki charakteryzują się wysoką wydajnością, a co najważniejsze, oferują szeroki zakres możliwości wyboru.
ODPOWIEDZ