wózek widłowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

wózek widłowy

Post autor: meleczko »

W Katowicach gdzie najlepiej szukać wózków żeby nie przepłacić? Jakie marki też polecacie?
Awatar użytkownika
Fill8iry
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:07

Re: wózek widłowy

Post autor: Fill8iry »

ile może on kosztować?
-
stoisko wystawowe
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: wózek widłowy

Post autor: Parebol »

Szukam części do wózków widłowych warszawa i tak się zastanawiam nad ofertą tego sklepu. Nie jestem pewna czy tu zamówić, czy szukać innego asortymentu. Wprawdzie znajomy tu kupował jakieś akcesoria dla siebie i twierdzi, że są dobrej jakości. Jednak ja się jeszcze wolę Was popytać. Może macie jeszcze jakieś inne polecone sklepy? Bo jak nie to zakupy zrobię w tym co znalazłam.
Oleś

Re: wózek widłowy

Post autor: Oleś »

Parebol pisze: ↑28 wrz 2020, 11:24 Szukam części do wózków widłowych warszawa i tak się zastanawiam nad ofertą tego sklepu. Nie jestem pewna czy tu zamówić, czy szukać innego asortymentu. Wprawdzie znajomy tu kupował jakieś akcesoria dla siebie i twierdzi, że są dobrej jakości. Jednak ja się jeszcze wolę Was popytać. Może macie jeszcze jakieś inne polecone sklepy? Bo jak nie to zakupy zrobię w tym co znalazłam.
Tutaj jest osprzęt do wózków widłowych, moze też okaże się potrzebny - https://mipromet.pl/pl/23-osprzet-do-wozkow-widlowych
toliś

Re: wózek widłowy

Post autor: toliś »

Bardzo fajnie na pewno się sprawdza wózek spalinowy . Jest wiele różnych ciekawych modeli na rynku. Warto wybrać taki, który nie tylko spełni wasze oczekiwania, ale również nie będzie zbyt kosztowny. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość, bo taki sprzęt kupuje się na lata. Poza tym ważne jest to, aby był dopasowany do konkretnych potrzeb, bo to jest też bardzo ważne.
boliś

Re: wózek widłowy

Post autor: boliś »

Ciekawą opcją będzie na pewno wózek wysokiego składowania . Oczywiście przydaje on się w wielu różnych branżach, ale nie wszędzie. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na dobrej jakości sprzęt, który faktycznie się sprawdzi. Taki wózek, to bowiem spory wydatek. Należy więc w pierwszej kolejności dowiedzieć się więcej na jego temat, aby podjąć właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: wózek widłowy

Post autor: Walkowa »

A może warto byłoby się zdecydować na używany wózek widłowy spalinowy? Ja słyszałam, że cena takiego wózka może być nawet o połowę niższa w porównaniu do nowego pojazdu. Kiecy będziecie wybierali takie wózki do Waszej firmy pamiętajcie, aby wziąć od uwagę nie tylko markę i cenę, ale również wymiary takiego wózka, maksymalny udźwig i ilość motogodzin, które określą stopień jego dotychczasowej eksploatacji.
nikuś

Re: wózek widłowy

Post autor: nikuś »

Myślę, że warto zadbać o profesjonalny serwis wózków widłowych. Myślę, że należy przede wszystkim zadbać o to, aby powierzyć swoje urządzenie specjalistom, które znają się na rzeczy. Dzięki temu można nie tylko zweryfikować czy wszystkie elementy działają tak jak powinny i wymienić zużyte części. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu można zadbać o bezpieczeństwo pracowników. W dzisiejszych czasach jest to naprawdę niezwykle ważne.
cyśka

Re: wózek widłowy

Post autor: cyśka »

Warto na pewno zorientować się czy wasze oczekiwania będą w stanie spełnić wózki widłowe terenowe. Czytaliście już o nich? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się w sieci, poczytać o ich wykorzystaniu i na tej podstawie podjąć odpowiednia decyzję. Taki sprzęt ma nam pomagać w firmie i przede wszystkim być bezpieczny dla pracowników. Trzeba stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania.
płotka

Re: wózek widłowy

Post autor: płotka »

Wózek widłowy to zdecydowanie niezbędna rzecz w dużym magazynie. Ale to nie znaczy, że może zabraknąć innych pojazdów jak wózek dwukołowy czy nawet niewielka taczka. Tutaj też dużą rolę odgrywa kółko do taczki , które powinno być wytrzymałe i proste w prowadzeniu
łasik

Re: wózek widłowy

Post autor: łasik »

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem wózka spalinowego, to myślę, że ten artykuł https://tsl-biznes.pl/powierzchnie-maga ... -to-proste może okazać się naprawdę niezwykle pomocny. Jest tam bowiem wiele cennych wskazówek, które mogą okazać się pomocne. Uważam, że warto dobrze zastanowić się nad wyborem, aby naprawdę dobrze zainwestować swoje pieniądze.
alkiś

Re: wózek widłowy

Post autor: alkiś »

Wiele zależy od tego, jakie prace chcemy takim wózkiem wykonywać. Bardzo fajnie na pewno sprawdzają się wózki wysokiego składowania reach truck. Poczytajcie sobie koniecznie o nich. Być może takie rozwiązanie się sprawdzi u was. Trzeba bowiem zawsze wybiera rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych jakie posiadamy. Rozejrzyjcie się dobrze na rynku.
sylwiś

Re: wózek widłowy

Post autor: sylwiś »

Na rynku są również wózki widłowe elektryczne. Warto się zawsze dobrze rozejrzeć, aby wybrać właściwe rozwiązanie do swojej firmy. Wiadomo, że sytuacje bywają różne i zawsze należy wybrać taką opcję, która spełni nasze oczekiwania. Propozycji na rynku jest bardzo wiele. Uważam, że warto przede wszystkim kierować się jakością i funkcjonalnością, bo to jest podstawa.
żenia

Re: wózek widłowy

Post autor: żenia »

Warto zorientować się w jaki sposób powinna wyglądać umowa kupna sprzedaży wózka widłowego. Nie tylko zapisy są ważne, ale również prawidłowe oznaczenie stron oraz podpisy. Trzeba o wszystkim pamiętać. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że naprawdę warto, bo dzięki temu można uniknąć przykrych niespodzianek i wiele problemów. Warto sobie wcześniej przygotować taki dokument.
nowiś

Re: wózek widłowy

Post autor: nowiś »

A tutaj https://www.budownictwo.org/artykuly/sz ... i-zamienne już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto. Macie tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat części zamiennych do wózków widłowych. Możecie się tam między innymi dowiedzieć ile kosztują tego typu elementy. Niektóre części należy wymieniać, gdy się zepsują, a inne należy regularnie wymieniać, aby zadbać o bezpieczeństwo.
MALUŚ

Re: wózek widłowy

Post autor: MALUŚ »

Ciekawą opcją może być na pewno widlak elektryczny. Pomyślcie koniecznie o tego typu urządzeniu. Poczytajcie sobie o jego parametrach, ładowaniu oraz generalnie pracy. Trzeba zawsze wybrać rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście naszych możliwości finansowych. Zazwyczaj bowiem dysponujemy ograniczonym budżetem.
Sławomir

Re: wózek widłowy

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty części do pomp oraz silników hydraulicznych, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę https://komatsu-czesci.pl/czesci-zamienne/ . Jest to oferta, z której sam bardzo często korzystam i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem.
qubiś

Re: wózek widłowy

Post autor: qubiś »

Warto poczytać sobie jakie zalety posiada wózek spalinowy. Wiele firm zainwestowało w taki sprzęt. Pomyślcie o tym koniecznie. Uważam, że warto przede wszystkim postawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania. Wózek należy dobierać do konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego należy wszystko dokładnie przemyśleć, aby podjąć naprawdę dobrą decyzję i nie przepłacić.
foliśka

Re: wózek widłowy

Post autor: foliśka »

A wiecie czym różni się wózek widłowy od sztaplarki? Oczywiście w pierwszej kolejności należy dowiedzieć się co to jest w ogóle sztaplarka. Dzięki temu będziecie wiedzieć na co się konkretnie zdecydować. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na jakość i praktyczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Dzięki temu praca w firmie będzie wykonywana znacznie sprawniej.
maciuś

Re: wózek widłowy

Post autor: maciuś »

Warto na pewno sprawdzić czy sprawdzi się u was wózek wysokiego składowania. Trzeba bowiem wybrać najlepszą opcję, która sprawdzi się idealnie danym miejscu. Wiadomo, że każda firma jest inna i ma inne potrzeby. Właśnie dlatego należy stawiać na jakość i wybierać sprzęt, który spełni konkretnie oczekiwania i usprawni pracę w danym miejscu. Poza tym taki wózek powinien zapewniać bezpieczeństwo.
janiś

Re: wózek widłowy

Post autor: janiś »

Wybór takiego sprzętu, to nie wszystko. Należy również podjąć decyzję jaki osprzęt do wózków widłowych będzie dla was najlepszy i w niego zainwestować. Nie jest to wcale takie proste jakby się mogło wydawać. Należy bowiem nie tylko patrzeć na jakość, ale również kupować wyłącznie to, co faktycznie będzie niezbędne. Dzięki temu można niewątpliwie zaoszczędzić sporo czasu.
deliśka

Re: wózek widłowy

Post autor: deliśka »

Warto na pewno zadbać o odpowiedni serwis wózków widłowych. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość i praktyczne rozwiązania, które pomogą szybko i sprawnie zadbać o taki sprzęt, aby był sprawny i bezpieczny. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Można bowiem korzystać z profesjonalnego serwisu, który zadba i nasz sprzęt lub też zatrudnić konserwatora.
Michaś

Re: wózek widłowy

Post autor: Michaś »

Wózki widłowe są bardzo przydatnymi urządzeniami, które pomagają w wielu dziedzinach. Jeśli wasz sprzęt odmówi posłuszeństwa to pamiętajcie, aby jak najszybciej naprawić wózki widłowe. Części możecie uzyskać w sklepie Manitou, który oferuje swoim klientom szeroki wybór asortymentu. Znajdziecie między innymi filtry, części zamienne czy naklejki informacyjne. Wysyłka jest błyskawiczna i zawsze odpowiednio zabezpieczona.
nata29

Re: wózek widłowy

Post autor: nata29 »

A na jakim wózku konkretnie wam zależy? Nie da się ukryć, że ważny jest również budżet. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.budownictwo.org/artykuly/sz ... ewne-czasy . Jest tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji. Nie da się ukryć, że na rynku jest wiele różnych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Wiadomo, że zawsze należy zapewnić pracownikom odpowiedni sprzęt.
duśka

Re: wózek widłowy

Post autor: duśka »

Poczytajcie sobie na spokojnie na tej stronie http://jawor24h.pl/14294/pracuj-w-zgodz ... zny/a.html . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wózka widłowego. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że taka wiedza może okazać się niezwykle pomocna. Wózek widłowy musi sprawdzać się idealnie w danym miejscu. Należy zawsze stawiać na sprawdzone rozwiązania.
chamówa

Re: wózek widłowy

Post autor: chamówa »

Wreszcie zakupiony! Padło na ten z oferty https://www.ipz.com.pl/wozki-widlowe-nowe/ co absolutnie sprostało moim wymaganiom na tym polu. Używanie takiego sprzętu jest niezmiernie pomocne a nam umożliwia transportowanie wszelakich artykułów, w rożnych kombinacjach. Warto także zaznaczyć, iż nie była to wcale droga inwestycja a atrakcyjną cenę traktujemy priorytetowo.
lena007

Re: wózek widłowy

Post autor: lena007 »

Warto poczytać sobie na spokojnie jaki masz do wózka widłowego jest najlepszy i jaki konkretnie wybrać. Wiadomo, że jest wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można więc zerknąć sobie na spokojnie tutaj https://sklep.manitou.pl/20-maszt-teleskop i sobie poczytać, aby podjąć właściwą decyzję. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
Wojtaś

Re: wózek widłowy

Post autor: Wojtaś »

Dzięki za wszystkie polecone strony. Ja niedawno korzystałem z usług firmy szkoleniowej http://crevi-consulting.pl/, która przeprowadziła dla naszych pracowników kurs na operatora i konserwatora wózków widłowych. Posiadają doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów oraz atrakcyjne warunki współpracy.

pistolet gazowy rmg
Dżesika

Re: wózek widłowy

Post autor: Dżesika »

To bardzo ciekawe rozwiązanie. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań na swój magazyn. Moim zdaniem kluczem byłoby przede wszystkim odpowiednie przekalkulowanie opłacalności poszczególnych rozwiązań. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być wynajęcie odpowiednich wózków widłowych. Na stronie https://get-a-truck.pl/ macie sporo wartościowych informacji na ten temat, więc śmiało możecie zwrócić na to uwagę.
Dariusz1

Re: wózek widłowy

Post autor: Dariusz1 »

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście prowadzonego przez Was magazynu. Wiem, że dzisiaj wiele firm stawia na optymalizację kosztów i na przykład zamiast kupować sprzęty na własność, stawiają na wynajem. Dobrze widać to biorąc pod uwagę wózki widłowe z https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/ które są często wynajmowane przez różnych przedsiębiorców. Moim zdaniem ma to sens, więc sami się co do tego przekonajcie.
moon544

Re: wózek widłowy

Post autor: moon544 »

W różnego rodzaju magazynach niezbędne są maszyny, sprzęty itp. W magazynie praca bez wózków widłowych jest naprawdę bardzo ciężka, więc warto w takie sprzęty zainwestować. Osobiście polecam firmę https://gizo.pl . To dostawca wysokiej jakości maszyn budowlanych. Można tutaj kupić nowe lub używane wózki widłowe, ale można też taki wózek sobie wynająć. Myślę, że przede wszystkim też trzeba wziąć pod uwagę to, że mają świetną obsługę, która zawsze w odpowiedni sposób pomoże.
kami494

Re: wózek widłowy

Post autor: kami494 »

Dżesika pisze: ↑29 paź 2021, 18:42 To bardzo ciekawe rozwiązanie. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań na swój magazyn. Moim zdaniem kluczem byłoby przede wszystkim odpowiednie przekalkulowanie opłacalności poszczególnych rozwiązań. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być wynajęcie odpowiednich wózków widłowych. Na stronie ... macie sporo wartościowych informacji na ten temat, więc śmiało możecie zwrócić na to uwagę.
Na pewno zerknę

___
http://eko-miszmasz.pl/jak-zrobic-stroj ... a-dziecka/
Gosia8

Re: wózek widłowy

Post autor: Gosia8 »

Cześć! Szukam wózków do bram przesuwnych. Czy ktoś może polecić sklepy lub dostawców, gdzie można znaleźć różne typy wózków do bram przesuwnychhttps://kamar-kola.pl/wozki-profile-rolki-i-akcesoria-do-bram-przesuwnych/ ?
ODPOWIEDZ