wino

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Patryś744411

wino

Post autor: Patryś744411 »

Witam, kupujecie wina ze sklepu https://winoland.com/sklep/hiszpania/ ? Jak jest z jakością wina hiszpańskiego? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ chce kupić wina z tego sklepu ale nie wiem czy warto. Doradzicie coś w tej kwestii? Znacie inny sklep, z którego można kupić wina ?

bednarka ocynkowana 25x4
Waćka

Re: wino

Post autor: Waćka »

Jeszcze nie tak dawno na weselach królowała tylko wódka i to niestety nie najwyższych lotów smakowych. Ostatnio coraz częściej pojawiają się szlachetniejsze alkohole oraz wina co bardzo mnie cieszy.Bardzo lubimy wina więc ich dostępność na weselach jest dla nas miłym zaskoczeniem.Jak należy dobrać wina na wesele? - na tym blogu , znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na ten temat. To blog prowadzony przez przepiękny Dwór Korona Karkonoszy - niedaleko Jeleniej Góry.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: wino

Post autor: Walkowa »

A czy macie w Waszym domu jakiś specjalny regał na wino? Gdzie sobie taki regał kupiliście? Czy znacie jakieś fajne sklepy z takim właśnie asortymentem? Ja ostatnio rozglądam się za takim właśnie regałem, chciałabym go postawić w kuchni. Slyszałam też, że taki regał można zrobić samodzielnie z drewna. Czy ktoś z Was może próbował?
Awatar użytkownika
mart88
Posty: 87
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:38

Re: wino

Post autor: mart88 »

Myślę, że na imprezie może też przydać się dobre wino. Warto więc wiedzieć, że najróżniejsze wina można zamówić także online. Bardzo duży ich wybór ma w ofercie sklep z winem: https://winayo.pl/ .
ODPOWIEDZ