Winda

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Winda

Post autor: goodwer »

Czy ktoś z was posiada w domu windę? Nie ukrywam, że widna to spore ułatwienie... niestety wymaga częstej modernizacji. Właśnie szukam firmy, dzięki której będzie można nieco unowocześnic moją windę. Sama zastanawiam się nad ofertą http://www.lift.pl/uslugi/modernizacja-dzwigow . Czy ktoś z was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
AniaPioro
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:40

Re: Winda

Post autor: AniaPioro »

Mój znajomy korzystał z tego i sobie chwali. Kontakt z nimi jest na najwyższym poziomie.
Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie posługują się religią, żeby krzywdzić się nawzajem, kiedy i bez tego na świecie jest tyle bólu.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Winda

Post autor: anton »

winda w dużym domu to jest niesamowita sprawa
jksał

Re: Winda

Post autor: jksał »

O dziwo, nasza winda bardzo szybko uległa zepsuciu. W tym celu odezwałem się do https://www.technivcontroll.pl/ , dla których serwis to drobnostka. Zajęli się natychmiastową naprawą a dźwig osobowy znów śmiga jak należy.
wiewióra

Re: Winda

Post autor: wiewióra »

Czy takie urządzenia https://www.windadodomu.pl/blog/czym-je ... zyschodowa również należy odpowiedni konserwować?
aburó

Re: Winda

Post autor: aburó »

Nasza winda uległa zepsuciu i koniecznie należało coś z tym zrobić. Wsparcia na najwyższym poziomie udzielili nam https://www.technivcontroll.pl/ , dla których konserwacja nie stanowiła kłopotu.
Dawid Rubasiński

Re: Winda

Post autor: Dawid Rubasiński »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję instalację i projektowanie wind osobowych i towarowych to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.lift-system.pl/. Firma oferuję również konserwację wind oraz modernizację szybko i w bardzo dobrych cenach. Ja korzystałem z usług firmy kiedy wymienialiśmy starą windę i całą instalację ze względu na bezpieczeństwo.
ginamó

Re: Winda

Post autor: ginamó »

Pomyśl nad ekskluzywnym wystrojem takiej windy. Rozwiązania zaproponowane przez https://delift.pl/oferta/ na dobre zagościły i u nas. Teraz windy prezentują się atrakcyjnie , taki wystrój jest mega atrakcyjny! Stawiajmy na nietuzinkowe rozwiązania. Kto by pomyslał, ze taki dodatki mogą wprowadzić tyle magii.
czosnekwrgł

Re: Winda

Post autor: czosnekwrgł »

Muszę przyznać, iż koniecznością dla mnie było poddanie windy modernizacji. Jako oczywistość traktowałem fakt, że zadanie te powinni zrealizować fachowcy. Nie bez powodu odezwałem się do https://www.lift-system.pl/oferta/modernizacje a oni podjęli się tego zadania. Wszystko, co zaleciłem zrealizowali w mgnieniu oka - a winda znow śmiga.
óśka

Re: Winda

Post autor: óśka »

tak, my posiadamy w naszym domu jednorodzinnym windę - wybraliśmy ofertę polskiego producenta dźwigów https://global-lift.pl/winda-domowa-cena/ - ogólnie prócz pomocy dla jednego seniora, który z nami mieszka to taka winda jest świetnym wsparciem dla mnie (mama z dzieckiem i wózkiem) oraz wykorzystujemy ją jako taką naszą domową windę towarową :) :ugeek:
ODPOWIEDZ