Walczymy o życie Marka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Walczymy o życie Marka

Post autor: karin33 »

Drodzy Forumowicze.
na początku witam Was serdecznie. Wiem, że każdy z Was jest zabiegany i zajęty swoimi sprawami, ale może przystaniecie na chwilę i pomyślicie o małym Marku Piłatowskim. Marek ma 6 lat. Choruje na guza mózgu, który rośnie w bardzo szybkim tempie. Marek potrzebuje natychmiastowej pomocy. Szansą dla niego jest leczenie w Meksyku. Ciągle trwa zbiórka na ten cel - jeśli możecie - pomóżcie. Tutaj https://www.siepomaga.pl/zycie-marka można wpłacać pieniądze. Liczy się każdy grosz.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Walczymy o życie Marka

Post autor: Walkowa »

Moim zdaniem bardzo pomocna mogłaby się tutaj również okazać jakaś zbiórka pieniędzy na facebooku. W ten sposób może się udać bardzo szybko zebrać potrzebną kwotę. Z tego, co wiem, to Facebook umożliwia tworzenie takich zbiórek na przykład z okazji urodzin użytkownika.

ralph demolka dvd
ODPOWIEDZ