Waga legalizowana

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
crosby
Posty: 52
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:50

Waga legalizowana

Post autor: crosby »

Hej! Wiecie może, gdzie uda mi się kupić wagę legalizowaną w dobrej cenie? Sporo ostatnio się zastanawiam nad takim zakupem, jednak nie mogę nic konkretnego znaleźć. Jedynie moja siostra wysłała mi ten link https://galeriagastro.pl/wagi-legalizowane-c-183_308_309.html . Z tego co widzę to mają oni całkiem przyzwoite ceny. Warto się na nich skusić?
Umiłowanie pieniędzy, luksusów, nałogów - oto czym jest cywilizacja.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Waga legalizowana

Post autor: frea »

Bardzo dobrym sklepem, który zajmuje się sprzedażą wag różnego rodzaju jest https://www.axis.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Wam też polecam przyjrzeć się ich ofercie.
rymbórm

Re: Waga legalizowana

Post autor: rymbórm »

Wystarczy rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się legalizacją wag. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.bielskiewagi.pl/oferta/legalizacja-wag Jest to sprawdzona firma z żywca z usług, której sam korzystam. W ich ofercie znajdziecie też szeroki wybór wag różnego rodzaju.
ODPOWIEDZ