Usługi geotechniczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Usługi geotechniczne

Post autor: WilburM66 »

Chciałbym polecić Wam usługi geotechniczne, a konkretnie to https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... echniczne/ . Szybko i sprawnie wykonują każde zlecenie. Korzystałem już nieraz.
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 34
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:56

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: domi.nika »

Ja polecam również firmę geologiczną która wykonywała u mnie badania geotechniczne gruntu . Ta firma to http://www.gco-consult.com/ , badania przeprowadzili bardzo dokładnie i wystawili niezbędne dokumenty oraz doradzili jakich fundamentów użyć. Sprawdźcie ich ofertę http://www.gco-consult.com/www/pl/oferta/badania-gruntu-pod-domy-jednorodzinne.html :D
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: frea »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się badaniami geotechnicznymi. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.barg.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 43
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:49

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: Elwira »

A czy te firmy wykonują ściany szczelinowe? Chodzi mi dokładnie o wspomnianą tutaj technologię. Poszukuję kogoś sprawdzonego do budowy podziemnego parkingu.
Awatar użytkownika
karla
Posty: 29
Rejestracja: 08 wrz 2020, 14:57

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: karla »

U nas badaniami geotechnicznymi zajęła się firma GEOXX z Olsztyna https://www.geoxx.pl/oferta/wiercenie-geotechniczne. Oni mają kompleksowe usługi i są rzetelni. Warto powiedzieć o tym, że badania geotechniczne są niezbędne przy realizacji inwestycji budowlanych i do ich wykonania należy zatrudnić sprawdzona firmę, taka jak Geoxx. Nas nie zawiedli, pracują porządnie, widać, ze znają się na tym co robią i są w pełni profesjonalni, polecam.
ODPOWIEDZ