Urządzenia do pielęgnacji włosów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Urządzenia do pielęgnacji włosów

Post autor: Sammy »

Cześć! Jako że teraz wizyta u fryzjera nie jest możliwa to zastanawiam się nad wyborem odpowiednich akcesoriów u urządzeń do włosów - ucze się je właśnie stylizowac a slyszałam, że odpowiednio dobrana suszarka nie niszczy włosów a wręcz pobudza je do wzrostu. Wpadła mi w oko taka suszarka http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2255 co myślicie? ona ma właśnie taką regulację mocy jak i temperatury nawiewu a do tego posiada 2 ciekawe końcówki do stylizacji
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: Urządzenia do pielęgnacji włosów

Post autor: leah »

Jak kupuję coś do układania włosów to patrzę czy ma jonizację, niedawno kupiłam sobie nową suszarkę do włosów, wybór po raz kolejny padł na babyliss. Mój model ma regulację temperatury i nawiewu też, ma bardzo dużą moc i migiem można wysuszyć włosy.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Urządzenia do pielęgnacji włosów

Post autor: likka9 »

Na szczęście póki co w zupełności wystarczą mi kosmetyki do włosów www.skin79-sklep.pl i wyglądają bardzo dobrze, są mocne i ładnie się same układają. Odzywki i szampony maja super.
borgą

Re: Urządzenia do pielęgnacji włosów

Post autor: borgą »

leah pisze: ↑20 sie 2020, 13:04 Jak kupuję coś do układania włosów to patrzę czy ma jonizację, niedawno kupiłam sobie nową suszarkę do włosów, wybór po raz kolejny padł na babyliss. Mój model ma regulację temperatury i nawiewu też, ma bardzo dużą moc i migiem można wysuszyć włosy.
straznie mi się spodobał model babyliss pearl shimmer, pięgnie wygląda, chcę sobie kupić w ramach prezentu gwiazdkowego. Przyda mi się wymiana sprzętu na nowy. Ten model ma świetne parametry, z innych urządzęń babyliss jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ