Udana randka przez internet?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
łot

Udana randka przez internet?

Post autor: łot »

Zastanawiam się czy w sieci można poznać kogoś fajnego na stałe. Nie chodzi mi o spotkanie na sam seks bo wiem, że portali w stylu https://eromeet.pl/ jest tysiące i z tym nie ma żadnego problemu.
Chodzi mi o poważny związek na stałe, co myślicie?
Ludwiczęk0241

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Ludwiczęk0241 »

Wydaje mi się, że takie coś jak najbardziej istnieje :)
łis

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: łis »

ja bym zaryzykował - jak za darmo...:D
śin

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: śin »

uważajcie sobie na dodatokwe opłaty
krzyś

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: krzyś »

ja poznałem swoją laskę w sieci, co prawda nie był to żaden portal randkowy no ale.... można:P
miśa

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: miśa »

z tymi opłatami to faktycznie prawda, rejestrujesz się za darmo ale później żeby coś tam zrobić musisz zapłacić
śśśś

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: śśśś »

fajna alternatywa dla tych, którzy czasu nie mają
łiczs

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: łiczs »

śin pisze: ↑19 lis 2020, 9:12 uważajcie sobie na dodatokwe opłaty
potwierdzam
ała

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: ała »

ile trzeba zapłacić?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Bodzio12 »

Zobaczcie na stronę ogłoszenia towarzyskie aby umówić spotkanie na sex z ogłoszenia, to wystarczy zadzwonić na podany w nim numer. To kontakt bezpośredni do dziewczyny z ogłoszenia. Jeśli takie randki was interesują to zobaczcie na stronę.
Filipęk9241

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Filipęk9241 »

Moim zdaniem to jest już przesada. Osobę można poznać przez internet, ale mieć randkę przez internet to już raczej jest za dużo. Ja bym się na to nie zdecydował...
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Kaja »

Ze znajomościami przez internet trzeba uważać, ale nie jest powiedziane, że się to nie uda. Poza tym, jak na każde spotkanie, warto i na pierwszą randkę porządnie się przygotować. Zobacz tu, jak powinna wyglądać bezpieczna randka, na co zwracać uwagę i jakie kwestie będą ważne, szczególnie dla nas, jako kobiet.
letsdatę

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: letsdatę »

Oczywiście, że może być udana, ale czy internetowe randki są dobrym pomysłem? Myśle, że tak. Pod warunkiem, że jest to sprawdzony portal. A na pewno jest nim Letsdate:
https://znajdzrandke.pl/portal-randkowy-letsdate/ Jeśli szukasz dużą liczbą użytkowników i sprawdzony portal randkowy to dobrze trafiłeś. Nie ma lepszego serwisu randkowego.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: alutka90 »

Witam,co sądzicie o randkowaniu przez osoby starsze? Moja babcia ma 7o lat,jest bardzo atrakcyjną i żywiołowią kobietą,która szuka mężczyzny w swoim wieku. Gdzie warto randkować? Jaki portal założyć? https://zycieseniora.com/z-zycia-wziete ... a-seniorow Co o tym sądzicie?
Sławomir

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Sławomir »

Z jakich portali randkowych korzystacie i dlaczego? Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić portal, na którym znajdziecie ogłoszenia towarzyskie , które są regularnie weryfikowane. Na stronie macie również możliwość dodania własnego ogłoszenia, które możecie na bieżąco edytować.

taśma aluminiowa samoprzylepna castorama
Olcią9

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: Olcią9 »

Aby randka przez internet była udana, koniecznie potrzebujesz portalu w którym będziesz mógł/mogła dobrać sobie partnera według swoich kryteriów i wymagań. Muszą one być bardzo rozbudowane, żeby jak najbardziej zawężyć pole poszukiwań. Zajrzyj na shoow.pl, jest to portal z odpowiednio wyselekcjowanymi kryteria dla Ciebie.
oluś9433

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: oluś9433 »

Wiecie, ile związków na długie lata i często na całe życie zrodziło się z randek internetowych? Trzeba próbować, ale bezpiecznie podchodzić do całego tematu! Powinniście na początek sprawdzić stronę https://rankingportalirandkowych.pl/naj ... -randkowe/ , na której jest ranking najlepszych portali.
freekmea

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: freekmea »

Wiem, jak jest źle, jeśli nie mamy bliskiej osoby, niekoniecznie tylko pod względem seksualnym, ale nawet do przytulenia. Dlatego jestem zdania, że warto sobie to jakoś ogarnąć i ja mam wrażenie, że naprawdę fajnie czasem co nieco zerknąć i co innego wskazać. Ja jednak wiem, że naprawdę dobrze jest poznać Eronikęi https://eronika.pl/.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 290
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Udana randka przez internet?

Post autor: lawenda »

Owszem, że taka randeczka może być udana. W szczególności kiedy została dogadana na hustly Wybierasz ogłoszenie, przeglądasz fotki, czytasz opis i umawiasz się z piękną kobietą na erotyczne doznanaia.
ODPOWIEDZ