tworzywa sztuczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

tworzywa sztuczne

Post autor: meleczko »

szukam dobrej firmy w tym zakresie z Łodzi

prezent angielski
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: anton »

Ja znam bardzo dobrą firmę odnośnie przetwórstwa tworzyw sztucznych a mianowicie Kwazar Plastics https://www.kwazar-plastics.com.pl/ z okolic Skierniewic. To solidna firma w zakresie usług na wtryskarkach, spodoba ci się terminowość realizacji zamówień i wysoka jakość dostarczanych detali. Mega dobrze nam się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: frea »

Ja ostatnio rozglądałam się za firmą, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju elementów z tworzyw sztucznych. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy http://hubeny.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Oni mają doświadczenie w wykonywaniu elementów z tworzyw sztucznych i robią to bardzo dokładnie. Moja współpraca z nimi świetnie się układa.
Kaśkor

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Kaśkor »

Bardzo dobra, solidna firma zajmująca się produkcją i dystrybucją tworzyw sztucznych to Boral z Poznania. http://www.boral.pl/ Spodoba wam się ich dobry wybór, mają w ofercie m.in. płyty i wałki z poliacetalu, poliamidu, politereftalanu etylenu a także półfabrykaty i wyroby z PCV, wyroby PLEXI czy wysokoudarowe płyty HIPS. Plus też za rozsądne ceny i fakt, że realizują też zamówienia na tworzywa specjalnego przeznaczenia. Sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej.
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Bella33 »

Zwracajcie uwagę przy zakupię na stabilność montażu części pieca. W moim ostatnio odpadła rączka i musiałem szukać nowej. Jako mechanik jestem klientem www.dulawa.eu i u nich zamówiłem nową. Od nich towar zawsze mocny, solidny i w dobrej cenie.
ginamó

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: ginamó »

Tworzywa sztuczne w jak najwyższej jakości mają znaczenie! Najważniejsze w tym wszystkim to wiedzieć, skąd je zamówić. Ja osobiście zdecydowałem się na dobór rozwiązań znanych w ofercie https://www.mag-bar.pl/oferta . Całkowicie porwała mnie ich jakość, robią wrażenie i prezentują się równie atrakcyjnie. Za tym się rozglądaliśmy!
DorotaŻ

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: DorotaŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy "FOLIOS" z Nowego Tomyśla. Firma https://www.folios.pl/oferta jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, kosmetycznym oraz medycznym. Firma oferuję folie przemysłowe HDPE/LDPE/PE, folie termokurczliwe LDPE, worki foliowe HDPE/LDPE czy peleryny foliowe,
i worki na odpady.
prósak

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: prósak »

Produkty z tworzyw sztucznych już od dawna wytwarzają dla nas https://www.lamin.pl/oferta/tworzywa-sztuczne i wychodzi im to konkretnie. Przede wszystkim jakość odgrywa tutaj ważną rolę, a nie brakowało jej ani razu. Mi taki wariant w pełni odpowiada, dlatego także i Wam to polecam.
tómbrant

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: tómbrant »

Jeżeli dysponujecie odpadami z tworzyw sztucznych, których chcielibyście się pozbyć to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://www.wtorplast-recykling.pl/ Oni właśnie specjalizują się w zagospodarowaniu tworzyw sztucznych. Sam od dawna z nimi współpracuję i wiem że można im w pełni zaufać.
Błażej79

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Błażej79 »

Sądzę, że możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy https://bmptczew.pl/pl/ z Tczewa. Zajmują się produkowaniem profili odbojowych, uszczelek, węży oraz elementów ochronnych i izolacyjnych. Gwarantują wysokiej jakości produkty oraz terminową realizację zleceń. Możliwe, że będą w stanie Ci pomóc.
Oluś99

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Oluś99 »

Czy możecie polecić sprawdzone firmy, które posiadają w ofercie regranulaty polietylenowe? Zależy mi na wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie. Niedawno znalazłam firmę Contalen Recycling. Oferta dostępna na stronie
Czy możecie polecić sprawdzone firmy, które posiadają w ofercie regranulaty polietylenowe? Zależy mi na wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie. Niedawno znalazłam firmę Contalen Recycling. Oferta dostępna na stronie
https://contalen-recycling.com/oferta/
Kośnak

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Kośnak »

Rzeczywiście warto współpracować z firmami, które skupują bez problemu różnego typu odpady, zajmują się recyklingiem oraz odzyskiem. To bardzo ważne, dlatego wybierajmy po prostu mądrze. Ja polecam współpracę z firmą https://www.romar.com.pl/recykling-odzysk zobaczcie na ich ofertę. Są na rynku już dość długo sprawnie realizują wszystkie zamówienia na odbiór, mają niezbędne wyposażenie do recyklingu, to na plus. Współpraca jest jak najbardziej opłacalna
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: ganel »

Ale chcesz kupić, czy oddać do skupu? I w tym, i w tym na pewno pomoże ci firma ORION Recykling https://pphuorion.pl/sprzedaz-makulatury-i-przemialow/ z Koziegłówek. My u nich zaopatrujemy się w granulat z tworzyw sztucznych, ale prowadza także skup tworzyw sztucznych i wykonują ich przemiał. To firma całkowicie legalna, posiadają wszystkie certyfikaty na swojej stronie, można je łatwo sprawdzić. Uważam, że opłaca się skorzystać z ich usług i nawiązać z nimi długotrwałą współpracę, szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ