Telewizja przemysłowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jogurtowa
Posty: 26
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Telewizja przemysłowa

Post autor: jogurtowa »

Pojawiają się pogłoski, że ma u nas w biurowcu być zamontowana telewizja przemysłowa. Ma ona swoim zasięgiem obejmować zarówno sam biurowiec jak i parking i hale magazynowe na terenie kompleksu. Ma to zapobiegać kradzieżom, niszczeniu mienia i innym negatywnym zjawiskom. Ja jestem zdecydowanie za montażem takiego monitoringu. A jakie jest Wasze zdanie?
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: Telewizja przemysłowa

Post autor: klocia »

Ja tam się nie znam na takiej technologii. Dla mnie jak słyszę telewizja to kojarzy mi się to z siedzeniem na kanapie i wcinaniem chipsów. My z mężem to jesteśmy fanami sportu także pierwsze co to zakupiliśmy https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiet ... t-premium/ żeby być ze wszystkim na bieżąco
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Telewizja przemysłowa

Post autor: elżbieta66 »

Nie wiem jak Wy, ale ja po prostu wybrałam dla siebie najlepsza telewizję poprzez porównywarkę https://panwybierak.pl/oferty/ wszystko elegancko rozwiązane, konkretnie i do tego dobre ceny, a początkowo nie wierzyłem ze znajdę dobrą telewizję razem z internetem w tak niskiej cenie.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Telewizja przemysłowa

Post autor: frea »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się telewizją przemysłową i innymi systemami zabezpieczeń to polecam wam skontaktować się z http://abmalarm.pl/wp/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę we Wrocławiu więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
ODPOWIEDZ