Tatry, Alpy, Himalaje... - blog

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
johny depp
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:55

Tatry, Alpy, Himalaje... - blog

Post autor: johny depp »

Blog podróżniczy o górach Na jednej linie https://najednejlinie.pl/ile-waza-gory/ zachęca do udania się na najwyższe punkty na naszej ziemi. Na blogu znajdziesz: artykuły odnośnie wspinaczki górskiej, trekkingu, relacje z wypraw w Alpy, Tatry oraz Himalaje, opowieści o górskich plemionach i wiele więcej. Polecam sprawdzić.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Tatry, Alpy, Himalaje... - blog

Post autor: monka »

Taki blog warto mieć na hostingu który wspiera blogi na wordpressie, tutaj https://zenbox.pl/hosting-wordpress/ masz jedną z lepszych ofert w tym temacie. Nie mają limitu miejsca i transferu, pomagają w optymalizacji bloga, masz dostęp do 4 backupów dziennie.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Tatry, Alpy, Himalaje... - blog

Post autor: cero »

Ja nieraz przeglądałam różne blogi marząc o wycieczkach, a w zeszłym roku w końcu zaczęłam sama podróżować :). Byliśmy w Alpach, ale to właśnie w Tatrach się zakochałam i tam najchętniej wrócę. Podczas naszej wycieczki zatrzymaliśmy się w hotelu Eco Tatry w Kościelisku w ranach jednego z ich pakietów https://www.ecotatry-hotel.pl/oferta-wy ... -w-gorach/. To hotel bez dzieci, wyłącznie dla dorosłych, wiec mogliśmy tam wypocząć w pełni :). Ceny mają korzystne, a do tego Spa, pyszne jedzenie, ładne pokoje i mega dobra lokalizacja, polecam!
omi

Re: Tatry, Alpy, Himalaje... - blog

Post autor: omi »

monka pisze: ↑22 sty 2020, 17:53 Taki blog warto mieć na hostingu który wspiera blogi na wordpressie, tu masz jedną z lepszych ofert w tym temacie. Nie mają limitu miejsca i transferu, pomagają w optymalizacji bloga, masz dostęp do 4 backupów dziennie.
W sumie ja się od sprawy technicznej to nie znam, ale wiem na przykład, że warto blogi prowadzić, bo one są często czytywane. Akurat nie każdego stać na podróżowanie, a jednak chcemy zobaczyć te wszystkie miejsca. Stad wydaje mi się, że takie https://scandinavia.com.pl/ portale to nas jednak interesują. I można na tym zarobić.
ODPOWIEDZ