tablice do biura

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

tablice do biura

Post autor: Agi34 »

Witajcie! Szukam czegoś co nadawało by się do rozpisania dla klientów planu działania lub przedstawienia projektu na konferencji. Pomyślałem nad takimi tablicami www.tableo.eu Jak uważacie warto kupić coś takiego ? Można zamówić taką tablicę pod wymiar tak jak nam pasuje i to dla mnie także jest plusem. Myślicie że sprawdzi się takie coś ?
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: tablice do biura

Post autor: gajga »

Zobacz sobie na http://zakupydobiura.eu/, myślę, że jest tam wszystko na temat artykułów potrzebnych do biura i sal konferencyjnych. Polecane najlepsze rozwiązania i sprawdzone produkty.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: tablice do biura

Post autor: Walkowa »

My również zdecydowaliśmy się na zakup takich tablic do naszego biura, zamówiliśmy je na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html. Ogólnie to jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni, bo tablice bardzo ułatwiają nam organizację pracy, a także prowadzenie różnych szkoleń i zebrań :) Myślę, że mogą się przydać w każdej firmie :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 448
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: tablice do biura

Post autor: Kaja »

Nie jest to produkt trudno dostępny, wystarczy trochę poszukać i na pewno znajdzie się całe mnóstwo wariantów i możliwości.
ODPOWIEDZ