Szkolenia w pracy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mola
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, 20:50

Szkolenia w pracy

Post autor: mola »

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz aby Twoi pracownicy się rozwijali, dawaj im tą możliwość - stawiaj na szkolenia w dobrych firmach - tą firmą jesteśmy my https://teamprevent.pl/ - zaufaj naszym specjalistom
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Walkowa »

Skoro już mowa o szkoleniach, to czy kojarzycie może taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Z tego, co widziałam na ich stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/ wynika, że do wyboru jest u nich aż kilkadziesiąt różnych szkoleń z najróżniejszych branż ;) Jak sądzicie, warto się zapisać na któryś z ich kursów?

funkymedia
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Anus83 »

Fajną sprawą są szkolenia w centrum The Wellness Institute na Limanowskiego w Warszawie. Świetne miejsce dla osób chcących podnieść swoją efektywność osobistą oraz zawodową dzięki lepszemu dbaniu o siebie.  Ja korzystałam już wielokrotnie i szczerze polecam. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie www.wellnessinstitute.pl.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: kruger »

Mi zależało na wyspecjalizowanych pracownikach. Dlatego postanowiłem skontaktować się z firmą https://www.csz.com.pl/, która zajmuje się organizowaniem szkoleń zawodowych. Wam też polecam przyjrzeć się ich ofercie.
Awatar użytkownika
bitner
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:00

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: bitner »

Szkolenia w pracy są bardzo ważne dlatego też warto jest o tym pamiętać. Dlatego też my postanowiliśmy zainwestować w rozwój pracowników i nawet chcemy przygotować w naszej firmie salę szkoleniową. W tym celu przeglądamy oferty systemów audiowizualnych bo zależy nam na jak najlepszym sprzęcie. I tak polecono nam te firmę https://groupav.pl/ Firma ta charakteryzuje się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia
Awatar użytkownika
Kasiula3313
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:35

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Kasiula3313 »

Sama często chodziłam na szkolenia, teraz ja muszę zrobić szkolenie bhp. Warszawa to moje miasto, firm tu co nie miara, także na pewno kogoś znajdę :) Zastanawiam się tylko czym się kierować przy wyborze? Płacicie za każde szkolenie czy jak to wygląda?
Awatar użytkownika
elka898
Posty: 108
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: elka898 »

Ja również teraz muszę zorganizować szkolenie BHP dla swoich pracowników i mam cichą nadzieję, że uda mi się to zrobić bardzo szybko i bez większych problemów. Na stronie https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ widziałam, że zajmują się takimi szkoleniami i wydaje mi się, że są dobrymi specjalistami.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: alutka90 »

Szkolenia w pracy to jedno, ale nie można zapomnieć o integracji zespołu, dzięki czemu również zwiększycie szybkość pracy swoich pracowników. W tym celu świetny może okazać się rejs integracyjny na mazurach z https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... urach.html.
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Kerbal »

U nasz szkolenia BHP zawsze organizuje firma Em-Partner https://www.em-partner.pl/kontakt/ . Znają się na organizacji tego typu szkoleń i robią to w sposób bardzo merytoryczny.

polityka jakości musi zawierać
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Anus83 »

My zostaliśmy oddelegowani na szkolenia kadry menadżerskiej do centrum The Wellness Institute na Limanowskiego w Warszawie. Można nauczyć się metod radzenia ze stresem i zwiększenia oraz polepszenia komunikacji w ekipie zawodowej. Polecam rozeznać się szerzej w ofercie na ich stronie www.wellnessinstitute.pl.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: lidia »

Szkolenie bhp, ppoż i pierwszej pomocy to chyba podstawowe szkolenia, które powinien przejść każdy. U nas zajęła się nimi firma Work Management ze Słubic, która fachowo zajmuje się doradztwem w zakresie obowiązujących przepisów BHP http://workmanagement.pl/bhp/. Oni mają bardzo kompetentnych pracowników, są profesjonalni, maja korzystne ceny, no i odznaczają się rzetelnością, polecam.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: cero »

U nas szkoleniami bhp zajmuje się zawsze ta sama firma - PRO.EDU MICHAŁ SZCZEŚNIAK z Wągrowca https://proedu.eu/szkolenia/szkolenia-bhp. Oni super sprawdzają się w organizowaniu tego typu szkoleń, ale przeprowadzali u nas także kursy pierwsze pomocy, które uważam, ze są zawsze przydatne. Mają dobrze skonstruowaną ofertę, korzystne ceny, no i są bardzo profesjonalni, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: norva »

U nas w pracy potrzebny był kurs języka angielskiego. Mamy wiele kontaktów z zagranicznymi kontrahentami, zatem tego typu szkolenie było niezbędne. Kursem zajęła się firma Akademos z Warszawy https://www.akademos.edu.pl/szkolenia-j ... biznesowe/. Spisali się super, zajęcia były bardzo dobrze poprowadzone, lektorów maja tam świetnych, bardzo rzetelnych i cierpliwych. Do tego koszt całego kursu był w przystępnej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: ganel »

My ostatnio mieliśmy szkolenie z wystąpień publicznych. Wszystkim zajęła się bardzo rzetelna firma Opowiedz to z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/. Mają kompleksową ofertę, potrafią bardzo fajnie nauczyć tego jak opowiadać o danym temacie i robić to tak, by zaciekawić słuchacza oraz przekonać go do siebie, swojego pomysłu. Szkolenie było dobrze przygotowane i przyniosło fajne rezultaty, polecam.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: mela »

Nas na szkolenie - 3 dniowe wysłano do innej miejscowości - do Poznania. Same szkolenie było w porządku, a nocleg ogarnęliśmy sobie sami w bardzo tanim hotelu - Wilda na ulicy Konarowej 8, który jest prowadzony przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3&id=1. To super miejscówka, łatwo jest stamtąd dostać się do reszty miasta, ceny mają niskie, a same pokoje są komfortowe, czyste i idealne na tego typu okazje, polecam.

puppy online
Awatar użytkownika
domownik
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2020, 5:47

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: domownik »

Ja w pracy miałam możliwość przejścia pełnego szkolenia z języka niemieckiego. To była ogromna szansa! Na koniec odbył się egzamin certyfikowany z języka niemieckiego Wrocław, dlatego mam pisemne potwierdzenie swoich umiejętności. Polecam wam bardzo!
Awatar użytkownika
Michał74
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:06

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Michał74 »

Dziś raczej ciężko prowadzić dobrą, konkurencyjną firmę, bez szkoleń pracowników. Szkolenia to nie tylko kwestia podnoszenia kwalifikacji pracowników, ale także zwiększenie ich motywacji i zaangażowania w rozwój firmy. Świetną ofertę edukacji dla dorosłych ma Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/. Prowadzą szkolenia i kursy przeznaczone zarówno dla firm, które chcą doszkolić swoich pracowników, jak i dla osób prywatnych. Firma ta ma 20letnie doświadczenie, prowadzi szkoły zawodowe, gdzie znajdziecie ciekawe i wartościowe kursy, na wysokim poziomie, prowadzone przez doświadczoną kadrę.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: koral »

Jeśli zarządzacie zespołem, to warto się szkolić, aby robić to efektywnie i przede wszystkim, aby osiągać znacznie lepsze wyniki. Tutaj http://www.edukacjainformacyjna.pl/jak- ... ze-wyniki/ sobie zerknijcie i poczytajcie w taki sposób podejść do tematu. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które można wykorzystać.
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: waina »

BHP to chyba podstawowe szkolenie w każdej pracy, u nas też takim było. Wszystkie szkolenia BHP i ppoż. przeprowadza u nas rzetelna firma Pirotoks zw Katowicach https://pirotoks.com.pl/nasze-uslugi/szkolenia/. Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca troszczy się o życie, zdrowie oraz mienie, postaw na edukację swoich pracowników, dlatego porządnie zorganizowane szkolenia to podstawa. Ta firma jest w pełni profesjonalna, ich szkolenia są przeprowadzane w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy, ceny mają korzystne, polecam.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: frea »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu szkoleń BHP to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://www.sebal-bhp.pl/ Oni mają doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń BHP. Firma ta ma działa na terenie województwa śląskiego.
Awatar użytkownika
karla
Posty: 29
Rejestracja: 08 wrz 2020, 14:57

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: karla »

Widzę, że wielu z was pisze o szkoleniach BHP i ppoż i zgadzam się, że jeżeli mówimy o szkoleniach w pracy to własnie one są niezbędne i standardowe. U nas właśnie nimi zajmuje się rzetelna i sprawdzona już przez nas firma Work-Management ze Słubic https://workmanagement.pl/bhp/. To są profesjonaliści z doświadczeniem, mają świetne podejście i szkolenia faktycznie przebiegają tak, że można się na nich wiele dowiedzieć i odpowiednio przygotować do pracy, a to wszystko w atrakcyjnej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Zołza »

Jeśli potrzebujecie specjalnych szkoleń z zakresu Zarządzania Jakością to warto zgłosić się do Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/kursy-irca/ . Mają spore doświadczenie i przeprowadzają rocznie 25 kursów rejestrowanych i sygnowanych znakiem IRCA. Bardzo dużo osób zdobywa na nich uprawnienia i umiejętności audytorskie. My bardzo chętnie skorzystamy z ich oferty.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 103
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: lanza »

Żeby efektywnie działać na rzecz sukcesu organizacji, poza kwalifikacjami merytorycznymi, pracownicy potrzebują także szkolenia umiejętności miękkich a z tym najlepiej zgłosić się do https://hutchinson.org.pl/ bo oni rozwiązania dla kadry na każdym szczeblu zatrudnienia, również dla trenerów wewnętrznych.
Awatar użytkownika
JacekKwiatkowski89
Posty: 24
Rejestracja: 26 sie 2020, 11:43

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: JacekKwiatkowski89 »

nasza firma jeszcze przed pandemią posyłała nas na różne szkolenia po całej polsce. Dobrze, że w połowie stycznia udało nam się załapać na szkolenie w https://fundacjafortis.pl/ “ Coaching neurojęzykowy - język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2)” bo teraz szkolenia są wstrzymane.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 167
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: klamka »

Jeśli chodzi o BHP to na początek zrób wszystkim w firmie porządne przeszkolenie z zakresu BHP. Ponadto samemu się dokształcać cały czas na przykład poprzez blogi tematyczne https://blog-glovex.pl/ Ten akurat dodatkowo oferuje możliwość zakupu artykułów BHP bezpośrednio w ich sklepie. Według mnie bardzo dobre rozwiązanie bo masz 2 w jednym a potem myśl dopiero o zakupie systemów
Klaudiaś123

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Klaudiaś123 »

Integracja jest bardzo ważna, dlatego polecam taki sposób integracji! https://imprezy-firmowe.biz/pl/imprezy- ... ne-krakow/
Jaroslawęk0135

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Jaroslawęk0135 »

W sumie szkolenia są bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać. Ogólnie mnie się wydaje, że niektórzy pracodawcy w ogóle nie chcą wysyłać swoich pracowników na takie szkolenia. Nie wiem czemu...

___
http://www.foqs.com.pl
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: ewro »

Nasi pracownicy, którzy pracują u nas na podstawie leasingu pracowniczego z agencji zatrudnienia Kowsen-Pol z Poznania https://kowsenpol.pl/leasing-pracowniczy/ już są początkowo przeszkoleni, ale sami również organizujemy im dodatkowe szkolenia czy kursy. To są świetni pracownicy z Ukrainy, którzy są kompetentni i rzetelni. Samą agencję polecam, bo maja świetną ofertę, z której warto skorzystać.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: alutka90 »

Jeśli chciałbyś podszkolić się w zarządzaniu swoim zespołem, albo marzy Ci się praca jako scrum master, to na pewno warto byś skorzystał ze szkolenia na profesjonalnego scrum mastera https://leadership-center.pl/scrummaster/.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli ktoś z was szuka pracy to ja polecam zerknąć na stronę praca Częstochowa tutaj macie możliwość wyszukania najlepszych ofert w waszej okolicy. Nie tylko w Częstochowie ale w każdym większym mieście w Polsce. Bardzo fajna opcja z której warto skorzystać.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: monka »

Pamiętajcie, że aby podjąć pracę trzeba mieć wykonane badania, które wykonuje się u lekarza medycyny pracy.. Takie badania można wykonać tutaj https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ . Polecam bo mają tam fachowych lekarzy.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Kaja »

W każdej firmie powinny się odbywać odpowiednie szkolenia, które są w stanie usprawnić działanie danej placówki i jakości jej usług.
MichaszkaŚ

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: MichaszkaŚ »

Z tego co wiem to firma https://fundacjafortis.pl/kalendarium-s ... lna-oferta, oferuję ciekawe szkolenia. Byłam u nich na szkoleniu z tematyki „Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych” i wiedzę zdobyta na szkoleniu wykorzystuje do dziś.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 280
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: karin33 »

Kasiula3313 pisze: ↑23 maja 2020, 19:27 Sama często chodziłam na szkolenia, teraz ja muszę zrobić szkolenie bhp. Warszawa to moje miasto, firm tu co nie miara, także na pewno kogoś znajdę :) Zastanawiam się tylko czym się kierować przy wyborze? Płacicie za każde szkolenie czy jak to wygląda?
A wiesz, że teraz jest możliwość zrobienie takiego szkolenia online? To mega wygodne rozwiązanie, bo możesz wszystko ogarnąć bez wychodzenia z domu. Tutaj https://inzynieriabhp.pl/ masz firmę, która specjalizuje się w tematyce BHP i wiem, że takie szkolenia online też organizują. Z pewnością znajdziesz tam to czego potrzebujesz.
syśka

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: syśka »

Ja niedawno postawiłam na zamówienia publiczne dla początkujących szkolenie , dzięki czemu zyskałam naprawdę dużą wiedze i nowe doświadczenie. Prowadzący, który zajmuje się takim szkoleniem bardzo dobrze nas przygotowuje, dowiadujemy się niezbędnych informacji. Warto skorzystać z takiej możliwości
Łucja G.

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Łucja G. »

Jak często organizujecie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej? Muszę przyznać że te realizowane przez KOF Regard BHP Rzeszów są bardzo profesjonalne, dostosowane pod konkretne stanowisko pracy, wraz z oceną potencjalnych zagrożeń. Panowie mają ogromną wiedzę na ten temat.
Kwaśny

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Kwaśny »

Braliśmy udział w specjalistycznym szkoleniu okresowym bhp dla przedstawicieli handlowych https://sqda.pl/e-learning/szkolenie-ok ... andlowych/ i polecam jego przeprowadzenie w każdej firmie. Jest to szkolenie online i zawiera wygodne modułu poświęcone m.in. regulacjom prawneymz zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, organizacji stanowiska pracy czy problemów związanych z organizacją stanowiska pracy – jazdą samochodem. Polecam - bardzo merytoryczne szkolenia.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: alutka90 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości szkolenia? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz bardzo zalezy mi na tym,by rozwijac sie w branzy,ktora mnie internesuje. https://uxupgrade.pl/szkolenia/mierniki-ux Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie.
Wiśka

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Wiśka »

Szkolenia w pracy to bardzo fajna sprawa. Warto zainwestować w szkolenia pracownicze np. z języka angielskiego tu znajdziesz dlaczego https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Dobrze wykształcony pracownik to bardzo dobra inwestycja , która firmie może przynieść naprawdę wiele dobrego.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: alutka90 »

Witam, obecnie prowadze pewniem projekt i bardzo zalezy mi na tym,by nabrac nowych umiejetnosci. Co sądzicie o tym https://ux-pm.pl/ ? Czy warto inwestowac w taki szkolenia? A moze warto zglosic sie do szefa by wzial to pod uwage? Bede wdzieczna za wasze zdanie.
Fron

Re: Szkolenia w pracy

Post autor: Fron »

Bardzo ważne jest abyście jako właściciele firmy dbali o jej rozwój. Jednym ze sposobów na to jest wysyłanie pracowników na różnego typu branżowe szkolenia i kursy. Jeśli działacie w branży budowlanej, to na pewno zainteresuje was oferta Centrum Szkolenia Zawodowego a przede wszystkim szkolenia dla operatorów maszyn roboczych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Oferują kursy dla operatorów koparko-ładowarki, walców drogowych, spycharek, przecinarki do nawierzchni dróg, maszyn do rozkładania asfaltu itp.
ODPOWIEDZ