szkolenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Maruś77

szkolenia

Post autor: Maruś77 »

Witam, zastanawiacie się w jaki sposób można rozwinąć kariere zawodową? Warto zastanowić się nad skorzystaniem z takiej usługi jak coaching kariery. W skrócie jest to wsparcie mentora, który pomaga rozwijać kariere zawodową oraz odkryć nowe umiejętności. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: szkolenia

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o kursach i szkoleniach, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś kurs na elektryka, po którym mógł zdać egzamin i uzyskać uprawnienia SEP G1? Ja ostatnio widziałam, że na przykład za pośrednictwem https://uprawnienia-sep-1kv.pl/ można sobie taki kurs zrobić przez internet, bez wychodzenia z domu :) Co o tym sądzicie?
Iruś81

Re: szkolenia

Post autor: Iruś81 »

Jeśli chodzi o kursy to w internecie jest tego naprawdę bardzo dużo. Osobiście uważam, że warto rozwijać kariere w kierunku IT, ponieważ jest to bardzo przyszłościowa branża. Obecnie bardzo popularne są szkolenia devops, dzięki którym można pozanać te zagadnienia, z zakresu IT, które są bardzo cenione na rynku pracy.
nuwiżka

Re: szkolenia

Post autor: nuwiżka »

ja większość swojego wolnego czasu poświęcam na inwestowanie w siebie. ostatnio zajmuje mnie przede wszystkim nauka języka niemieckiego. Jeśli też planujecie zapisać na taki profesjonalny kurs to warto zapoznać się z ofertą szkoły Structura https://www.structura.pl/. Różne poziomy zaawansowania, przystępne ceny, doświadczeni lektorzy. W cenie kursu uczeń otrzymuje też potrzebne podręczniki i inne materiały. naprawdę warto skorzystać :)
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: szkolenia

Post autor: mart22 »

W pracy bardzo ceniona jest znajomość języka obcego. Wiele lat posługiwałam się tylko językiem angielskim, ale postanowiła poszerzyć swoje kwalifikacje o język angielski i zdecydowałam się na kurs niemieckiego online. Super rozwiązanie, bo uczyłam się w zaciszu domu rozmawiając z lektorem na Skype. Później szybko dostałam ofertę pracy z niemieckiego koncernu..na dużo lepszych warunkach niż u poprzedniego pracodawcy :) Polecam bardzo rozwijanie się. Jeśli chodzi o kurs to korzystałam z https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html
Grażynka43

Re: szkolenia

Post autor: Grażynka43 »

Co sądzicie na temat kurs programowania w c ++ dla dzieci? Założeniem programu jest rozwój umiejętności programistycznych, przy jednoczesnym wykorzystaniu zaawansowanych technologii. W Internecie znalazłam kurs InstaKółko. Więcej na stronie
Co sądzicie na temat kurs programowania w c ++ dla dzieci? Założeniem programu jest rozwój umiejętności programistycznych, przy jednoczesnym wykorzystaniu zaawansowanych technologii. W Internecie znalazłam kurs InstaKółko. Więcej na stronie
https://instakolko.pl/programowanie-cpp-dla-dzieci/

dobre programy antyreklamowe
maszka

Re: szkolenia

Post autor: maszka »

Ja bardzo polecam sobie spojrzeć na szkolenia online. Jest ich naprawdę dużo, na przykład takie https://www.szkolenia-kargroup.eu/produ ... -ogrodnik/ i inne dostępne z tej firmy. Fajna opcja bo bez wychodzenia z domu można posiąść naprawdę dużo konkretnej wiedzy.
kapiczek

Re: szkolenia

Post autor: kapiczek »

Jeśli zajmujesz się transportem towarów niebezpiecznych, to kurs adr warszawa jest koniecznością. Zapewni ci niezbędną wiedzę i umiejętności do bezpiecznego transportu materiałów niebezpiecznych. Kurs pomoże również zrozumieć przepisy i procedury związane z towarami niebezpiecznymi oraz sposoby ich prawidłowego stosowania.
Dżdżownica

Re: szkolenia

Post autor: Dżdżownica »

Szkolenia miękkie mogą znacznie przyczynić się do rozwoju zawodowego pracowników. Pomagają one w budowaniu relacji w miejscu pracy, zarządzaniu stresem i poprawie efektywności osobistej. Wiele firm inwestuje w tego rodzaju szkolenia, aby zwiększyć satysfakcję pracowników i poprawić atmosferę w zespole. Szczegóły dotyczące korzyści płynących ze szkoleń miękkich omówiono na https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=57065 gdzie można znaleźć dodatkowe informacje.
kamiil

Re: szkolenia

Post autor: kamiil »

Ostatnio przemyślałem opcję skorzystania z oferty jak jest szkolenie z montażu klimatyzacji, w najbliższych dniach. Cieszę się, że wielu ludzi chwali tę firmę za doskonały standard szkoleń i profesjonalizm w prowadzeniu zajęć.
oratt

Re: szkolenia

Post autor: oratt »

Jeśli interesuje Cię kurs wózki widłowe Rzeszów to Centrum Kształcenia Zawodowego to świetne miejsce, aby zacząć. Mają własne maszyny renomowanych firm, sale wykładowe i pomoce dydaktyczne
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 43
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:30

Re: szkolenia

Post autor: mamapiotra »

Szkolenia są organizowane w każdej szanującej się firmie. Czy wiecie co to jest coaching w biznesie ? To rozmowa szefa z pracownikiem, co udało się mu zrealizować z planowanych zadań a czego niestety nie. Co zrobić aby cały plan zrealizować.
jolkaa

Re: szkolenia

Post autor: jolkaa »

Skorzystanie z usług profesjonalisty, takiego jak trener coach biznesowy może okazać się kluczowe dla Twojego rozwoju zawodowego. Ta forma wsparcia zdobyła uznanie ze względu na skuteczność w rozwijaniu umiejętności i osiąganiu sukcesów biznesowych.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: szkolenia

Post autor: klamka »

Moim zdaniem, jeśli idzie o specjalistę ds. psychologii biznesowej, to warto sprawdzić tę witrynę internetową https://iwonafirmanty.pl/psycholog/. Według mnie, tam znajdziecie pomoc w kwestiach dotyczących pewności siebie, asertywności czy trudności w miejscu pracy. Wydaje mi się, że skorzystanie z usług takiej osoby może być prawdziwą przyjemnością.
chmurka

Re: szkolenia

Post autor: chmurka »

Z pewnością warto rozważyć kurs ADR, jeśli jesteś na rynku szkoleń. https://cdibp.pl/kursy-adr-warszawa/ może dać ci wymagane prawem umiejętności w zakresie transportu substancji niebezpiecznych. Z tego co wiem, to świetny sposób na zapewnienie zgodności ze wszystkimi odpowiednimi przepisami.
Rasputin

Re: szkolenia

Post autor: Rasputin »

W dobie globalizacji, firmy często stają przed wyzwaniem wdrażania pracowników z różnych kultur i środowisk. Aplikacja na https://gamfi.com/pl/ dostarcza narzędzi do tworzenia programów wdrożeniowych, które są dostosowane do tej różnorodności, wspierając efektywną integrację międzykulturową.
Adrian41

Re: szkolenia

Post autor: Adrian41 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie firmę CodersLab, która oferuje najróżniejsze kursy związanie z programowaniem, w tym np. tester automatyczny . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
wrozka

Re: szkolenia

Post autor: wrozka »

Myślę, że warto również nauczyć się sztuki skutecznej sprzedaży dzięki warsztatom https://salesboutique.pl/warsztaty-otwa ... ence-camp/ To idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień zajmują się sprzedażą, Dzięki nim można zdobyć niezbędne umiejętności, by osiągnąć sukces w konkurencyjnym świecie biznesu.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 61
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:40

Re: szkolenia

Post autor: foxi »

Jak to się mówi , dobre szkolenia nigdy nie są złe. Wsparcia dla firm ze strony różnych podmiotów na rynku nie brakuje, także w kwestii szkoleń dla przedsiębiorców. Taki kurs komunikacji interpersonalnej jaki organizowany jest przez firmę Human Skills powinien być w programie szkoleń każdej firmy. To bardzo przydatna tematyka, przydająca się w codziennym funkcjonowaniu firmy.
Gorilla

Re: szkolenia

Post autor: Gorilla »

Decyzja o wyborze kursów online w porównaniu do stacjonarnych powinna również uwzględniać styl nauki uczestnika. Niektórzy preferują samodzielne studiowanie materiałów i pracę w własnym tempie, co jest możliwe w przypadku kursów online. Inni natomiast cenią sobie strukturę i dyscyplinę wynikającą z uczestnictwa w zajęciach prowadzonych osobiście, gdzie terminy i bezpośredni feedback od wykładowcy mogą stanowić dodatkową motywację. Aby zrozumieć, która forma nauki lepiej odpowiada Twoim potrzebom, zapoznaj się z artykułem https://faktypilskie.pl/pl/675_porady/2 ... cenia.html więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko wam polecić lekturę tego materiału.
Agga7

Re: szkolenia

Post autor: Agga7 »

Wiedza to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. Dlatego taki rozwiązanie jak kursy i szkolenia są projektowane tak, aby dostarczać praktycznych umiejętności i inspirujących wglądów, które pomogą Ci rozwijać Twoje pasje i karierę. Dowiedz się więcej na temat oferty takich szkoleń tutaj https://trenerzy.pl/
dankaa

Re: szkolenia

Post autor: dankaa »

Dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w dziedzinie kosztorysowania, świetną opcją jest udział w kurs kosztorysowanie . Propozycja firmy skupia się nie tylko na atrakcyjnych aspektach, ale również na praktycznych zastosowaniach. Możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu ekspertów, aby rozwijać swoje umiejętności wraz z najlepszymi.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 43
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:30

Re: szkolenia

Post autor: mamapiotra »

Szkolenia to istotny element wsparcia firm szkoleniowych dla biznesu. Bez wątpienia duże zasługi w tym temacie ma Pani Iwona Firmanty - coach biznesu , mający bardzo duże osiągnięcia w dziedzinie szkoleń, w tym szkoleń dla biznesu. Jako coach , również biznesu (biznes coach) wspiera klientów, w tym małe i duże firmy oraz osoby prywatne w ich rozwoju poprzez zastosowanie zweryfikowanych metod typowych dla coachingu.

zwardoń mapa google
Hanki8

Re: szkolenia

Post autor: Hanki8 »

Dzisiaj opłaca się inwestować w rozwiązania, jakie są dostępne dla firm, ale też dbać o swój rozwój osobisty. Pomocne może być doinformowanie się w tym temacie https://ogarnij-sie.pl/ Jak najbardziej opłaca się zainteresować rozwojem osobistym i zmieniać swoje życie na lepsze.
joaśkaaa

Re: szkolenia

Post autor: joaśkaaa »

Jedną z interesujących opcji jest również trener i doradca biznesowy . Zdobycie obszernej wiedzy oraz rozwijanie różnorodnych umiejętności to główne zalety tego środowiska. Warto zauważyć, że taka forma wsparcia może przynieść wiele korzyści, szczególnie ze względu na wysokie kwalifikacje specjalistów pracujących w tej dziedzinie.
wakor

Re: szkolenia

Post autor: wakor »

owszem trzeba się szkolić ale należy bardzo przywiązywać uwagę do tego w jakich miejscach i firmach się te szkolenia odbywa i co się z tego później ma... za dużo w dzisiejszych czasach pseudo firm szkoleniowych, które jedyne co to potrafią zarabiać na naiwnych osobach. nie bądźmy naiwni tylko rzeczywiście inwestujmy w solidną przyszłość i potężną wiedzę

https://streamonline.pl/
ODPOWIEDZ