Suplementacja dla endomorfika

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Lena »

Hej:) Myślę, że ważniejsza niżeli suplementacja jest zdrowa dieta.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:20

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Saszka »

W sieci jest mnóstwo artykułów dotyczących diety, część wartościowych, druga nie do końca. Zawsze warto pamiętać, żeby krytycznie podchodzić do treści w sieci, pytać specjalistów, radzić się dietetyków. W przypadku odżywiania tak często zmieniają się trendy, okazuje się, ze coś, co dotąd było uznawane za zdrowe, nagle jest wskazywane jako nie do końca wartościowe lub nawet szkodliwe. Poczytaj choćby najnowsze doniesienia na temat oleju kokosowego - stanowisko wobec niego jest nadal dyskusyjne w wielu środowiskach badających dietę.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Klara27 »

Lena pisze: ↑13 wrz 2019, 10:27 Hej:) Myślę, że ważniejsza niżeli suplementacja jest zdrowa dieta.
Prawda? Jestem dokładnie tego samego zdania. Najzdrowsza dla naszego organizmu jest po prostu odpowiednio zbilansowana dieta. Od dawna wiadomo, że najważniejszy jest dobry start - czyli śniadanie. Mojej rodzince serwuję co drugi dzień granolę z jogurtem naturalnym. Smaczne, zdrowe i szybkie do zrobienia. Obecnie uwielbiamy granolę słonecznikową ze sklepu https://onedaymore.pl/sklep/granola-owocowa/. Mamy też w planach wypróbować inne smaki. Jeśli chodzi o suplementacje, to jest bezsensowna. Jeśli w organizmie są duże niedobory, trzeba wziąć większą dawkę niż zawierają suplementy. Tutaj pomoże jedynie lekarz.
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Kaoma88 »

Uuu, współczuję jak ktos jest endomorfem prawdę mówiąc. Z mojej strony bardzo polecam tez pomyśleć o diecie pudełkowej, gdzie dieta jest zbilansowana. Jak np tutaj https://www.sportfood.pl
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Parebol »

Dobrze byłoby abyś zamówił sobie zbilansowaną i zdrową dietę pudełkową. Przejrzyj sobie ofertę tych firm cateringowych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/wloclawek . Jeśli w ofercie nie znajdziesz nic dla siebie to skontaktuj się z nimi. Podobno sporządzają jadłospis także na indywidualne zlecenie. Mają znakomitych dietetyków i kucharzy, którzy od lat pracują w tej branży i mają doświadczenie.
Awatar użytkownika
Tadeuszek31
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:45

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: Tadeuszek31 »

Ja tam jakoś nie wierzę w te wszystkie suplementacje.
żabcia

Re: Suplementacja dla endomorfika

Post autor: żabcia »

Obecnie na rynku jest takich suplementów sporo. Trzeba dobrze je dobierać dla swoich potrzeb. Według mnie nawet jesli nie uprawiamy regularnie ćwiczeń to warto stosować odzywki i suplementy tego typu https://7-nutrition.com/ One posiadają wszelkie niezbędne dla organizmu substancje odżywcze

gg na wifi
ODPOWIEDZ