studnie głębinowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Deniś95

studnie głębinowe

Post autor: Deniś95 »

Cześć, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Nie wiem która firma wykonuje studnie głebinowe Żywiec . Jeśli mieliście do czynienia z takimi firmami to zostawcie namiar. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc w tej kwestii, ponieważ sam szukałem i nikogo nie znalazłem kto by się tym zajmował. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: studnie głębinowe

Post autor: klamka »

Od jakiegoś czasu poszukiwana była przeze mnie jakościowa pompa obiegowa i muszę przyznać, że gdyby nieznajomy, to nie znalazłbym jej w dobrej cenie. Na szczęście powiedział mi o tej stronie internetowej https://www.dambat.pl/zestawy-do-oleju-aop.html i muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ich oferta na różnorakie pompy.
Korek

Re: studnie głębinowe

Post autor: Korek »

Wyróżnikiem pomp Wimest na rynku jest również ich zróżnicowana oferta, która pozwala na dopasowanie produktu do specyficznych wymagań każdej instalacji. Od małych, kompaktowych modeli idealnych do zastosowań domowych, po duże, przemysłowe pompy zaprojektowane do ciężkich warunków pracy – każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób zainteresowanych pełnym zakresem dostępnych modeli, polecam odwiedzenie https://mojetychy.pl/is,co-wyroznia-pom ... 17060.html gdzie przedstawione są szczegółowe specyfikacje techniczne.
ODPOWIEDZ