studia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Stefannuś67888

studia

Post autor: Stefannuś67888 »

Cześć, zamierzacie pójść na studia ale nie wiecie jeszcze na jakie? Na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/dlaczego ... zanie.html znajdziecie sporo informacji dotyczących wybrania kierunku zarządzania. Wiedzieliście dlaczego warto studiować na tym kierunku?
aśkka

Re: studia

Post autor: aśkka »

A tutaj https://www.ssw-sopot.pl/ sprawdzaliście już ofertę studiów? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych kierunków. Myślę, że każdy wybierze coś dla siebie. Przede wszystkim warto wybierać dobre uczelnie, gdzie poziom kształcenia jest wysoki. Pomyślcie o tym koniecznie.

perfumy gucci gardenia
Oleńńka

Re: studia

Post autor: Oleńńka »

Kierunek wybrałam dopiero na początku ostatniej klasy liceum. Długo się wahałam czy lepsza będzie filozofia czy pedagogika prywatnie kraków to piękne miasto. Dodatkowo marzy mi się studiowanie w Akademii Ignatianum https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/k ... sztalcenia. To prestiżowa szkoła, która daje również możliwość pozostania na doktoracie.
ODPOWIEDZ