Studia architektura

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Kaja2

Studia architektura

Post autor: Kaja2 »

Witam wszystkich architektów ;) Gdzie studiowaliście? Która uczelnia będzie najlepsza dla kogoś, kto z tematem profesjonalnie miał mało wspólnego? Okolice Warszawy, Łódź etc.
Faustyna

Re: Studia architektura

Post autor: Faustyna »

Architektura wnętrz, studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... ura-wnetrz licencjackie masz w Warszawie, na UTH. Tryb zarówno stacjonarny, jak i niestacjonarny, ciekawy program nauczania, dużo praktyki. A to bardzo istotne, jeśli chodzi o takie kierunki. Możesz sobie sprawdzić tam na stronie i poczytać. Tylko pamiętaj, żeby nie przegapić momentu aplikacji, bo chętnych na pewno będzie dużo. I powodzenia! ;)
ewelona

Re: Studia architektura

Post autor: ewelona »

a ktory tryb lepiej wybrac? dziennie czy zaocznie? takie studia chyba wymagaja wiecej pracy, wiec tryb stacjonarny bedzie chyba lepszy, jak uwazacie? dajcie jakies rady dla poczatkujacyhc
ODPOWIEDZ