Stacja robocza Dell z matrycą IPS 4K

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Blaszanka
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2019, 10:31

Stacja robocza Dell z matrycą IPS 4K

Post autor: Blaszanka »

Jako laptop poleasingowy klasy A+, pozwala zaoszczędzić znaczną część ceny https://scrascom.pl/laptop-poleasingowy ... windows-10 a tutaj z roczną gwarancją, klawiaturą US bez żadnych naklejek i nawet na raty 0%.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Stacja robocza Dell z matrycą IPS 4K

Post autor: klamka »

Mój syn ma piętnaście lat i myślimy teraz, żeby mu kupić nowy komputer. Zastanawiam się nad laptopem dokładnie takim : https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp ... elitebook/ Nie będzie mu slużyc tylko do grania ale również do nauki, cieszę się ze on potrafi to zrozumieć i siedzi w przy nim calymi dniami.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Stacja robocza Dell z matrycą IPS 4K

Post autor: monka »

Ja dokupiłem do takiego komputera cloud backup od nazwa.pl. W razie awarii dysków będę u nich na serwerze miał kopię zapasową moich plików, i przywrócę ją jednym kliknięciem. Jest to szyfrowana kopia do której dostęp będę miał tylko ja.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Stacja robocza Dell z matrycą IPS 4K

Post autor: karin33 »

Ja mam zaufanie do marki Dell jeśli chodzi o komputery stacjonarne. Ale jest wiele dobrych marek na rynku. Rzućcie okiem np. tu https://www.sferis.pl/komputery-stacjonarne-4140 - spory wybór. W dobrej cenie można cały zestaw komputerowy kupić.
ODPOWIEDZ