Split Payment

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Oki
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:05

Split Payment

Post autor: Oki »

Podobno to nowość jeżeli chodzi o metody płatności. Znajomy polecał mi ten artykuł https://www.banki24.com.pl/split-paymen ... o-takiego/ w tym temacie. Na pewno poczytam w wolnym czasie.
Nienawiść niszczy ludzi, a spełniona zemsta rzadko przynosi ulgę znękanej duszy wciąż domagając się więcej i więcej.
Jaśko

Re: Split Payment

Post autor: Jaśko »

Niestety ja na takich rzeczach się jeszcze nie znam, ale oczywiście cały czas staram się zwiększać moją wiedze na temat płatności. Muszę przyznać, że jak niedawno czytałem artykuł https://poradniki-finansowe.pl/metody-p ... nformacje/ to na dzień dzisiejszy metody płatności nie mają już przede mną żadnych tajemnic.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Split Payment

Post autor: klamka »

Czy wiesz, że prowadzenie niezarejestrowanej działalności może wpływać na Twoje płatności online? W najnowszym artykule na https://www.supertydzien.pl/publikacje/ ... raniczenia dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia związane z korzystaniem z płatności online bez rejestracji działalności. Sprawdź, jakie ryzyko niesie ze sobą brak formalności i jakie są alternatywne rozwiązania.
ODPOWIEDZ