Skąd brać styropian?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Skąd brać styropian?

Post autor: Gszegosz99 »

Podpowiem Wam, że jesli poszukujecie styropianu do ocieplania budynku, to na pewno powinniście zajrzeć do https://styro24.pl/ W ten sposób będziecie w stanie znaleźć najlepsze sposoby na ocieplenie Waszego domu. Nie bagatelizujcie tego tematu.
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Skąd brać styropian?

Post autor: KonradSkal »

Witam za miesiąc zaczynam remont dachu. W tym miejscu chciałbym zapytać, czy dobrym wyborem jest ocieplanie domu drewnianego? Poznań jest moim miejscem zamieszkania i stamtąd też zamawiałem izolacje. Jeszcze jedno szybkie pytanko. Jakie jest wasze zdanie o steico universal?
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Skąd brać styropian?

Post autor: karin33 »

A brałeś pod uwagę inne sposoby ociepleń? Coraz więcej osób ociepla teraz np. pianą PUR. To szybka i skuteczna metoda. Doskonała alternatywa dla styropianu. Tutaj https://www.izolmax.pl/piana-pur/ masz sporo informacji i namiary na firmę, która takie ocieplenia wykonuje. Popatrz.
tybórc

Re: Skąd brać styropian?

Post autor: tybórc »

Warto też zainwestować w profesjonalne maszyny do cięcia styropianu. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://maxgj24.pl/ Sam posiadam sprzęt od nich zakupiony i jestem z niego zadowolony.
ODPOWIEDZ